Re: اندازه ی فولیکول

سلام خسته نباشید من 24 سالمه.روز14 پری یک فولیکول 9 میل داشتم..ینی من فاقد تخمک بودم..؟سه دوره لتروزول خوردم بی نتیجه بود..ممکنه باعوض کردن قرص باردار شم.؟فقط یبار سونورفتم دیگه دکترم نفرستاد..نمیدونم باید چیکار کنم..پریودام یکی دوروز بود تاخیراشکه بامصرف پرژسترون شد یک روز که فقط یبار جلو افتاد..راهنماییم کننید لطفا

خونریزیم طبیعیه..لتروزولو ادامه بدم؟از کیت استفاده کردم همش دوخط میشد اما یکی پایین کمرنگ پررنگ میشد اما مثل خط کنترل نمیشد..تخمک گذاری داشتم.؟پریودام 26 روزس..باید دوباره سونو برم روز 14؟الان سه ماهه تو اقدامم اما چرا نمیشه..من دلم میخواد زود بشه..اما این دردای پریودی اخر هر ماه خیلی ناراحتم میکنه..

بله 9 میلی یعنی تخمک گذاری نداشتید
باید تحت نظر متخصص حاذقی 3-4 ماه مرتب کنترل شویدو دارو تغییر داده شود ودوز بالا و پایین شود وبا سونو از تخمک آزاد شده مطمئن شویم و این زوند 3-4 ماه ادامه داشته باشد تا به به لطف خدا باردار شوید
اما درمان یکنواخت کورکوارنه و غیر منسحم فقط زوج را خسته و ناامید می کند
كارشناس مامايي فيروز

باسلام خدمت کازشناسان محترم من ۳۰ سالمه و برای بارداری اقدام کردم ازمایشاتم رو انجام دادم‌ و گفتن تمبلی تخمدان محدودی دارم البته ناگفته نماند که پرئودی های نامنظمی دارم به صورتی که امکان چند ماه نشدن را سابقه داشتم ولی با تجویز قرص کلومیفن هردو تخمدانهام ی فولیکول غالب داشتن اما باردار نشدم و در زمان پریودی فقط لکه بینی داشتم آیا من درمانمو ادامه بدم

سلام
بله حتما
باید چندین ماه با داشن فولیکول غالب ادامه دهید عزیزم(مانند کسانی که هیچ مشکلی ندارند و 4-5 ماه برای بارداری منتظر می مانند)
اگر 4 ماه از داشتن فولیکولتون گذشت و باردار نشدید، عکس رنگی از رحم و آنالیز اسپرم همسر، انجام شود.
در سونو ضخامت آندومترتون هم خوب بود عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس محترم
من برای بارداری به پزشک مراجعه کردم به دلیل داشتن فولیکول های 8 میلی متر برای من قرص کلومیفن از روز سوم قاعدگی تجویز کردن.اخرین قرص را شب فراموش کردم بخورم صبح خوردم .ایا مشکلی ایجاد میکند؟لطفا جواب دهید با تشکر

shishi نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم
من برای بارداری به پزشک مراجعه کردم به دلیل داشتن فولیکول های 8 میلی متر برای من قرص کلومیفن از روز سوم قاعدگی تجویز کردن.اخرین قرص را شب فراموش کردم بخورم صبح خوردم .ایا مشکلی ایجاد میکند؟لطفا جواب دهید با تشکر.آیا با این وجود اثر بخش میباشد که روز 14 سیکل برای سنوگرافی اقدام کنم
ص

shishi نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم
من برای بارداری به پزشک مراجعه کردم به دلیل داشتن فولیکول های 8 میلی متر برای من قرص کلومیفن از روز سوم قاعدگی تجویز کردن.اخرین قرص را شب فراموش کردم بخورم صبح خوردم .ایا مشکلی ایجاد میکند؟لطفا جواب دهید با تشکر
نه به امید خدا.
قرار است کار تحریک تخمدان را داشته باشد و ...
كارشناس مامايي فيروز

Re: اندازه ی فولیکول ۹ در روز ۱۲

با سلام خدمت کارشناس گرامی
من حدود دو ماه هستش برای بارداری اقدام کردم و پریودهام ۳۵ روزه هستش
ماه اول اقدام قرص لتروزول شبی ۲ عدد از روز سوم پریودی به مدت ۵ شب خوردم ولی اندازه فولیکول در روز ۱۲ کم بود
ماه دوم قرص کلومین ۲ عدد از روز سوم پریود خوردم به مدت ۵ شب ، روز ۱۲ پریود فولیکول روی عدد ۹ بود و چند تا فولیکول کوچکتر از ۸ داشتم
خیلی نگرانم ، آیا ممکنه من اصلا تخمک گذاری نداشته باشم ، در صورتی که ماههای قبل علائم تخمک گذاری کاملا مشخص بود
ممنون میشم بهم کمکم کنید

سلام
عزیزم نگران نباشید فعلا این داروهای موثر نبوده اند و نیاز به تغییر و یا افزایش دوز دارند .همین
تحت نظر متخصص حاذقی سیر درست را پیش بگیرید
افراد مانند شما بسیار زیادند عزیزم
مثلا ترکیب کلومیفن و یا لتروزول یا hmg ممکن است برای شما موثر تر باشد
كارشناس مامايي فيروز

باسلام میخواستم بپرسم آیا امکان بارداری باسرنگ هست ما همه شرایط بچه دارشدنو داریم ولی همسرم چون ازطرف خونوادش اجازه نداره این حقو ازمن گرفته چیکار کنم تا باردارشمکاملا هم جلوگیری داریم کمکم کنید چه کنم میشه باسرنگ باردارشم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان