سوال در مورد پریودی بعد از سقط

با سلام خدمت خانم کارشناس 

من به تازگی با تالار گفتگو آشنا شدم و از این آشنایی بسیار خرسند هستم. 
سوالی داستم از خدمت شما 

من حدوا  29  روز پیش سقط خود به خودی در هفته 5 بارداری داشتم ، و حدودا یک هفته خون ریزی داشتم و بعد از یک هفته خون ریزیم  قطع شد ، بعد از اتمام خون ریزی سونو گرافی رفتم واثری از بقایای بارداری دیده نشد  و همچنین تیتر بتا نیز دادم و جواب بارداری منفی شد ، امروز حدودا 29 روز از زمان سقط میگذره و پریود نشدم و 3 روزی هست لکه بینی در حد 3 تا 4 قطره خون در روز ولی هنوز کامل پریود نشدم ( دوره های پریود من از قبل 29 تا 30 روز بوده است) ، ایا مشکلی برای من پیش اومده که هنوز به طور کامل پریود نشدم ؟
منتظر پریودی هستم تا بعد از سه ماه به امید خدا دوباره اقدام کنم
در اخرین سونو گرافی که رفتم یک کیست به اندازه 22*24 میلی متر و یک پولیپ به اندازه 6.5 میلی متر دیده شد ، ممکنه از این ها باشه ؟

Re: سوال در مورد پریودی بعد از سقط

سلام دوست عزیز
خوش آمدید
در ماههای اول بعد از سقط احتمال نامنظمی در پریود وجود دارد.در مورد شما سابقه کیست میتواند باعث به تاخیر افتادن پریود شود ولی بهتر است قبل از هر اقدامی یکبار توسط درمانگرتان معاینه شوید
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از راهنمایی شما
خداروشکر همون دیروز پریود شدم ، سوالی که داشتم این هست که آیا با وجود پلیپ مشکلی برای بارداری من هست ؟ پلیپ رو حتما باید کورتاژ کنم ؟ من خیلی از کورتاژ میترسم
البته دکتر سونو گرافی گفت خود به خود در مان میشه و چون دیده میشد من برای دکترت نوشتم

سلام دوست عزیز من هم همین مورد برام پیش اومد هفته 5 سقط خود به خودی داشتم و بعد از سقط سونوگرافی کردم گفتن پولیپ داری البته به من گفتن کوچک هست و نیازی به کورتاژ نداری ، درخواستی داشتم ازت چون شرایطمون شبیه به همه از زمانی که دوباره اقدام به بارداری کردی تا باردایت من و در جریان بزار ممنونم.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان