Re: کیت تخمگذاری و بارداری

درضمن از دیروز قرص پروسترون رو صب و شب استفاده میکنم. و هر روز تخم مرغ محلی و شیر محلی گردو. شیره خرما مغز بادام زمینی لوبیای سفید استفاده میکنم در ضمن ماشاز زیر شکم با روغن زیتون رو هم شروع کردم ولی طرف راست شکنمم جای که میوم 52 mmهست کمی سنگینی میکنه.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

درضمن از دیروزقرص پرواستروژن رو صب و شب شروع کردم.درضمن از تخم مرغ محلی وشیر محلی گردو مغز بادام زمینی و شیره خرما ولوبیای سفید برای زادتر شدن استروژن استفاده شده.و ماشاژ زیر شکم با روغن زیتون رو هم شروع کردم ولی طرف راست شکمم که میوم 52 mm هست کمی سنگینی میکنه.لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
درمورد همسرتان با وجود داشتن فرزند بهتر است آزمایش اسپرم انجام شود.برای شما هم جهت تحریک تخمک گذاری داروهای مناسبی تجویز شده تا ۳دوره استفاده کنید به امید خدا نتیجه میگیرید .در صورتیکه خدای نکرده به نتیجه نرسیدید به یک مرکز تخصصی ناباروری مراجعه نمایید تا زمان را از دست ندهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
میزان هورمون پرولاکتین تا حدودی بالاست .البته هنگام‌انجام ٱزمایش پرولاکتی یکسری نکات بایر رعایت میشدمثل انجام آزمایش پس از گذشت ۳-۴از زمان بیدار شدن ازخواب،پرهیز از استرس و فعالیت شدید فیزیکی.متاسفانه متوجه میزان( Amh(Anti mulerian hormon شما نشدم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان