Re: سونوگرافی

سلام دوست عزیز
تو سونو که اشاره ای به حاملگی خارج رحمی نشده اتفاقا علائمی از بارداری را داخل رحم گزارش کرده پس چرا باید شما رو نگران میکرده؟!!ضمنا الان شما ۴هفته و ۵روز ه باردار هستید ولزومی نداشته انقدر زود سونو انجام دهید.شواهدی از یک حاملگی داخل رحمی در سونو واژینال در سطح بتا۱۵۰۰-۲۰۰۰ میلی واحد در میلی متر ودر سونوگرافی شکمی در سطح بتا معادل۳۰۰۰-۵۰۰۰ یافت میشوند.سونوگرافی واژینال را مجددا دو هفته دیگر تکرار کنید.
كارشناس مامايي فيروز

آخه دکتر سونو گفت هنوز داخل رحم نیست و اینکه مقدار هاش سی جیت خیلی بالاست، هم دکتری که برام سونو نوشت هم دکتر سونو تعجب کردند، تو اینترنت نوشته بود ممکنه بچه خوره باشه وقتی هاش سی جی خیلی بالا باشه
من ۱۲ پری سونو دادم بهم گفت فولیکول غالب۲۰ ویه فولیکول ۱۳ و بیش از ده تا فولیکول ریز داری تخمدان راستت باتوجه به اینکه من کلومیفن خوردم حالا همین طرف دلم یجوریه میگیره ، دکترم بهم نوبت نداد، راستی برا عفونت نمیشه ؟

ببخشید خیلی توضیح دادم ولی من از روزی که دوفاستون خوردم روز ۱۶ پریم زیر دلم حالت گرفتگی پیش اومد
توکل برخدا لطفا برام دعا کنید واقعا تو این شرایط نمیدونستم چیکارکنم آخه بارداری اولم هست همسرم خیلی خوشحاله ونمیخوام خاطره بد داشته باشم

سلام دوست عزیز
گاهی اوقات اوایل بارداری درد شکم و گرفتگی عضلات اتفاق می افتد که نگران کننده نیستند.بله همانطور که پزشکتون هم اشاره کردن یه مقدار میزان hcgبالاست بهتر است دو روز بعد از ٱخرین باری که آزمایش hcg انجام داده اید تیتر بتا را چک کنید اگر روند افزایشی نرمال باشد جای نگرانی نخواهد بود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 53 مهمان