Re: خانوم کارشناس سوال!!!!؟؟؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:
بارانا 110 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز منو یادته؟
ماه قبل بعد یک هفته تاخیر رفتم آزمایش دادم ولی جواب منفی بود .
بعد پریود شدنم دوباره پیش دکترم رفتم برام عکس رنگی نوشتن که چقد سخت و دردناک بود بماند ولی خدارو شکر چسبندگی نداشتم و دکترم برام دوتا آمپول گونالف و 100 عدد قرص متفورمین و کلومیفن از شب 3 تا 7 هر شب دوتا نوشت آمپولارو روز 6 و 8 قاعدگی تزریق کردم و متفورمین هم روزی 3 عدد میخورم روز 14 پریودی سونو دادم که در هر یک از تخمدانام یک فولیکول 20 و 21 دیده میشد و مایع آزاد دیده نشد و همون روز به تجویز دکترم ساعت 6 بعد از ظهر دوتا آمپول هاش س ج زدم که الان دو روز میگذره کنی زیر دلم درد میکنه بعضی موقعه ها موقع راه رفتنمم تیر میکشه و همون روزی که آمپول هاش س ج رو زدم ترشحات سفیده تخم مرغی خیلی زیاد بود ولی الان دیگه ن .
حالا میخوام نظرتون بهم بگی. چقد میتونم امیدوار باشم و نزدیکیم شب در میون انجام میدم .
سلام
همه چیز عالیست . انشالله احتمال بارداری زیاد است اگر همسرتون هم ضعیف نیستند.
البته به خودتون متذکر شوید که از زمانی که اوضاع روبه راه می شود هم ممکن است چند سیکل منتظر بمانید و این طبیعی ست
سلام و خسته نباشی خانم کارشناس ممنون ک جواب دادین همسرم ماه قبل آزمایش اسپرموگرام داد ک مشکلی نداش. برام دعا کنید تا ماه آینده از مشکلات بارداریم باهاتون مشاوره کنم.

Re: سؤال از خانم کارشناس درمورد سرطان رحم

سلام کارشناس عزیز امروز 8 روز از سونوی روز 14 و تزریق دو آمپول هاش س ج میگذرد و ما نزدیکی یک شب در میان داشتیم خانم کارشناس آیا لازمه این نزدیکی ادامه داشته باشه و تا کی؟
و اینکه من نمیتونم تا رسیدن موعد پریودم صبر کنم چطور میتونم بفهمم باردارم یا نه؟

سلام
متاسفانه راه دیگری ندارد عزیزم.
اگر کسی ممنوعیتی نداشته باشد برخی درمانگران معتقدند برای از دست ندادن هیچ شانسی تا پیش از پریود بعدی یک شب درمیان اقدام کنید.
امااگر طبق محاسبات بخواهیم جلو برویم تخمک تا این زمان دیگر آزاد شده است. و توصیه بالا برای این است که شاید 1 % این سیکل مطابق روتین علمی پیش نرود و تخمک با تعجب بسیار خیلی دیرتر آزاد شود و...
که البته شاهد تجربه اش هم بوده ایم . فردی با پریود کاملاً منظم ،3 روز مانده به قاعدگی بعدی، 1 نزدیکی بدون پیشگیری داشت و باردار شده بود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزيز.دکتر گفته بود تا زماني که ويروسhpv
در رحم من باشه زخم دهانه رجمم خوب نميشه،باراول که از اپليکاتور استفاده کردم اپليکاتور خوني شد ولي بعد از تموم شدن دوره درمان هرچندهفته يکبار از اپليکاتور استفاده ميکنم تا ببينم باز خوني ميشه يا نه،خوشبختانه خوني نميشه .ميخواستم بدونم آيا امکانش هست که اين ويروس از بين رفته باشه?ر

سلام کارشناس محترم .
من الان 4 روز مونده به تاریخ پریودیم امروز تو دسشویی خونابه دیدم یکی دو قطره شایدم کمتر .
خانم کارشناس بنظرتون دارم پریود میشم؟
ماه قبلم دیدم ولی قهواه ایی بود ولی این ماه خون آبه !
خانم کارشناس من الان تحت درمانم و تنبلی تخمدان دارم .
لطفا زودتر جواب بدین
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان