بارداری یا پریود

با سلام
من حدود هفت ماه پیش پریود شدم و از اون موقع تا بیستم خرداد نشدم و با خوردن دارو بیستم شدم و بیست هفتم با نامردم رابطه داشتم ولی بدون دخول و مطمئن نیستم که منی بهش رسیده یا نه و البته با کره هستم حالا باید بیستم تیر میشدم ولی نشدم ولی درد کمر و علائم پریود دارم از بیستم میخواستم ببینم از بارداریه یا اینکه پریودم مشکل داره مثل قبل.لطفا سریع تر جواب بدید استرس دارم با تشکر

Re: بارداری یا پریود

سلام من عفونت داشتم رفتم دکتر درمان شد .همیشه پریودام ۴_۵روز عقب میفتاد که دکتر گفته بود طبیعیه .اما الان ۱۰روز از پریود ماه پیشم میگذره ماه پیش۱۵شدم.احساس میکنم عفونت دارم اما خیلی کمه بدون بو رنگ ترشحم سفیده و خیلی زیاد بعضی وقتا فکر میکنم پریود شدم اما خبری نیست بعضی وقتا زیر دلم تیر میکشه احتمال داره باردار باشم؟یا بخاطر عفونت پریود نمیشم.درضمن من هیچ اقدامی برای باردارشدن نکردم اماهمیشه با همسرم بدون پیشگیری نزدیکی میکنیم

Gfa نوشته شده:با سلام
من حدود هفت ماه پیش پریود شدم و از اون موقع تا بیستم خرداد نشدم و با خوردن دارو بیستم شدم و بیست هفتم با نامردم رابطه داشتم ولی بدون دخول و مطمئن نیستم که منی بهش رسیده یا نه و البته با کره هستم حالا باید بیستم تیر میشدم ولی نشدم ولی درد کمر و علائم پریود دارم از بیستم میخواستم ببینم از بارداریه یا اینکه پریودم مشکل داره مثل قبل.لطفا سریع تر جواب بدید استرس دارم با تشکر
با این شرح حال فقط 1 آزمایش دهید و خیال خودتون رو راحت کنید (زمانیکه از رابطه تون 3 هفته گذشته باشد)
چون با این بی نظمی قاعدگی، احتمالا علت تاخیر هم همین مشکل تون است .
ضمنا برای درمان سیکل هاتون تحت نظر متخصص حاذقی باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Sara_nrz نوشته شده:سلام من عفونت داشتم رفتم دکتر درمان شد .همیشه پریودام ۴_۵روز عقب میفتاد که دکتر گفته بود طبیعیه .اما الان ۱۰روز از پریود ماه پیشم میگذره ماه پیش۱۵شدم.احساس میکنم عفونت دارم اما خیلی کمه بدون بو رنگ ترشحم سفیده و خیلی زیاد بعضی وقتا فکر میکنم پریود شدم اما خبری نیست بعضی وقتا زیر دلم تیر میکشه احتمال داره باردار باشم؟یا بخاطر عفونت پریود نمیشم.درضمن من هیچ اقدامی برای باردارشدن نکردم اماهمیشه با همسرم بدون پیشگیری نزدیکی میکنیم
سلام عفونت معمولا تاخیر این چنینی نمی دهد
پس احتمال بارداری هست
كارشناس مامايي فيروز

من‌امروز از بی بی چک استفاده کردم اما‌منفی بود. من باید چیکار کنم‌اخه کم‌خون هم‌نیستم دلیل پریود نشدنم چی میتونه باشه من حتی قرص هم‌برای پیشگیری استفاده نمیکنم و تیروئیدم مشکل نداره این مدت استرس هم نداشتم‌وزرش سنگین هم‌نکردم الان دو روزه زیر دلم درد میکنه مثه وقتی که میخام پریودشم یهو ول میکنه دردش صبحاهم یه مقدارسوزش دارم فقط صبح که تازه از خواب بیدار میشم
آخرین ويرايش توسط 4 on Sara_nrz, ويرايش شده در 0.

سلام خسته نباشید
ببخشید دکتر من گفته از روز دوم پریود شروع کنم به خوردن قرص دیروز از ساعت 3 به مقدار کم لکه بینی داشتم و از امروز صبح خونریزی واضح حالا نمیدونم امروز روز دوم حساب میشه یا فردا ممنون میشم جوابم رابدهید

Sara_nrz نوشته شده:من‌امروز از بی بی چک استفاده کردم اما‌منفی بود. من باید چیکار کنم‌اخه کم‌خون هم‌نیستم دلیل پریود نشدنم چی میتونه باشه من حتی قرص هم‌برای پیشگیری استفاده نمیکنم و تیروئیدم مشکل نداره این مدت استرس هم نداشتم‌وزرش سنگین هم‌نکردم الان دو روزه زیر دلم درد میکنه مثه وقتی که میخام پریودشم یهو ول میکنه دردش صبحاهم یه مقدارسوزش دارم فقط صبح که تازه از خواب بیدار میشم
سلام عزیزم
اگر پریود شدید و حدود1 هفته تا 10 روز تاخیر
در صورت تکرار این وضعیت باید از سلامت تخمدانها و هورمونها مطلع شویم
آزمایش هورمونی روز 2 ام و سوم پریود و سونوی حدود 12 سیکل
كارشناس مامايي فيروز

مرضیه 53 نوشته شده:سلام خسته نباشید
ببخشید دکتر من گفته از روز دوم پریود شروع کنم به خوردن قرص دیروز از ساعت 3 به مقدار کم لکه بینی داشتم و از امروز صبح خونریزی واضح حالا نمیدونم امروز روز دوم حساب میشه یا فردا ممنون میشم جوابم رابدهید
سلام عزیزم
متاسفم که سوالتون دیر دیده شد
امیدوارم به موقع شروع کرده باشید
بهتر است روز اول خونریزی تون روز 1 محسوب شود
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و خسته نباشید 11بهمن پریود شدم
14 پریودی سنو دادم فولیکول های با سایز16،20،17،14،11،15،10در تخمدان چپ و7،11،12،8،7،6 در تخمدان راست داشتم

16پریودی سنو مجدد دادم فولیکول ازاد نشده بود و سایزشونم 15،19،22،16،14،21سمت چپ و13،10،11،12 دکترم گفت به احتمال زیاد طی چند روز اینده ازاد میشه و اقدام یک روز در میان تجویز کردن بنظرتون احتمال ازاد شدن فولیکول ها وجود داشته؟ بعد از اقدام چند روز بعد حالت دل درد وتهوع و سرد درد داشتم 25پریودی ازمایش خون دادم که جواب منفی بود اکثرا میگن یک هفته بعد لقاح با ازمایش خون مشخص میشه بارداری،یعنی ممکنه بارداری وجود نداشته باشه و اگه تاخیر در پریود داشتم چند روز گذشت برم ازمایش خون

سلام وقت بخیر، آخرین پریود من در تاریخ ۲ آذر ماه بود و دوره های من معمولا ۲۷ روزه است، از روز ۲۷ آذرماه که روز ۲۶ پریود من است من بیبی چک در مارک های مختلف گذاشتم تا دیروز هاله صورتی بود امروز خط زرشکی می افته، ولی دیروز رفتم آزمایش بتا دادم بتای من ۰/۷ بود و منفی، سوال من اینه که من الان دو روز عقب افتاده پریودم و تا الان حدود هفت تا بیبی چک که از سه مارک متفاوت هستن مثبت شدن، من زود آزمایش دادم یا واقعا باردار نیستم؟ خیلی گیج شدم، ممنون میشم کمکم کنید که چکار باید کنم.

با عرض سلام، ممنونم از پاسختون امروز وارد سومین روز از تاخیر پریود شدم و تا بحال سابقه نداشته، با توجه به اینکه امروز هم بیبی چک من مثبت شد باز هم جواب بتا قابل قبوله؟ البته تیتر بتا نداده بودم فقط آزمایش بتا خالی بود

یلام دوست عزیز
جواب بی بیچک باید سریعا مشخص شود در صورتیکه بعد از حدود پنج دقیقه جواب مشخص شود یا خطها کم و زیاد شوند نتیجه ارزش تشخیصی نخواهد داشت .حالاسوال من اینه آیا شما جواب بیبیچک رو بالافاصله میخوانید یا با فاصله؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان