Re: بی بی چک مثبت

maryam2662 نوشته شده:سلام بچه ها...من هروقت دلم میگیره میام تو سایت و نوشته هاتونومیخوونم و دعاتون میکنم....یا هم ازراه دور دعاتون میکنم... الان هم ازهمون وقتاس....برای شیناز و اکرم والاله ومهدخت و رز و ازی و زهره و زهرا و فاطمه و مینو و..همه و همه دوستان منتظرم ازخدا میخوام بحق دلای پاکشون بزودی باردارشن و یک نی نی سالم بدنیا بیارن... خدا تک تک مشکلاتتونو حل کنه به بزرگی خودش... هرکی هرحاجتی داره چه بچه و چه غیربچه انشالله خدا حاجت دلتون رو بده
اممممممممممممین
ممنون مریم جان بابت دعاهای قشنگت

maryam2662 نوشته شده:سلام بچه ها...من هروقت دلم میگیره میام تو سایت و نوشته هاتونومیخوونم و دعاتون میکنم....یا هم ازراه دور دعاتون میکنم... الان هم ازهمون وقتاس....برای شیناز و اکرم والاله ومهدخت و رز و ازی و زهره و زهرا و فاطمه و مینو و..همه و همه دوستان منتظرم ازخدا میخوام بحق دلای پاکشون بزودی باردارشن و یک نی نی سالم بدنیا بیارن... خدا تک تک مشکلاتتونو حل کنه به بزرگی خودش... هرکی هرحاجتی داره چه بچه و چه غیربچه انشالله خدا حاجت دلتون رو بده
اممممممممممممین

مريم جون مرسي انشالله همه حاجت روا بشن و دختر ناز توهم زودي حالش خوب بشه انشالله
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام مریم جون.خوبی؟اخییییییییییی چرا دختر مارو مریضش کردی؟بردی دکتر؟نگران نشو زودی خوب میشه اتفاقا پسر دختر خاله ام هم 7 ماهشه اونروز میگفت هم سرما خورده هم اسهال استفراغه.دیگه از این به بعد باید منتظر اینجور چیزام باشی

سلام بچه ها از احوالپرسی و دعاتون ممنون...خدا عوضش رو بهتون بده
شفق جونم منم خوبم...نمیدونم چرانصف شب بلند شد و استفراغ و ببخشید اسهال شد..الان استفراغش قطع شدع ولی 5-6بار از صبح اسهال شده...بااینکه زیاد نبوده ولی اصلا نا نداره..دایم تو بغلم نق میزنه...اره بردمش دکتر
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان