Re: غربا لگری

سلام.من در هفته 14 بارداری هستم.12 هفته و صفر روز غربالگری انجام دادم که تنها مشکل طول سرویکس بود که 30 میلی متر بود دکترم گفتند که در 16 هفته سونو واژینال انجام بدم که اگه بیشتر از 35 نباشه سرکولاژ انجام بدم.من یه سقط خودبخودی تو هفته 5 بدون تشکیل قلب داشتم.میخواستم بدونم چقدر وضعیتم بحرانیه و این فاصله تا سونوی بعدی مناسبه یا میشه زودتر انجام بدم؟و اینکه چقدر سرکولاژ اطمینان بخشه؟در ضمن من لکه بینی هم ندارم.آبا مصرف شیاف پروژسترون میتونه مفید باشه؟

Roqaieh A.R نوشته شده:مــن در۱۲هفــتــگــے هســتــم ازمــایــش غــربــالــگــرے TRISOMY 18 : 1:657
TRISOMY21: 1:3101
TRISOMY13: 1:30000
ایــا مــشــڪــلــے تــو TRISOMY18هســت
سلام نه عزیزم نگران نباشید
عکس آزمایشتون رو هم برام بفرستید
كارشناس مامايي فيروز

shabnamusefi نوشته شده:سلام.من در هفته 14 بارداری هستم.12 هفته و صفر روز غربالگری انجام دادم که تنها مشکل طول سرویکس بود که 30 میلی متر بود دکترم گفتند که در 16 هفته سونو واژینال انجام بدم که اگه بیشتر از 35 نباشه سرکولاژ انجام بدم.من یه سقط خودبخودی تو هفته 5 بدون تشکیل قلب داشتم.میخواستم بدونم چقدر وضعیتم بحرانیه و این فاصله تا سونوی بعدی مناسبه یا میشه زودتر انجام بدم؟و اینکه چقدر سرکولاژ اطمینان بخشه؟در ضمن من لکه بینی هم ندارم.آبا مصرف شیاف پروژسترون میتونه مفید باشه؟
سلام عزیزم
نگران نباشید
اولا دقت سونو ها در ارزیابی متاسفانه خیلی اطمینان بخش نیست.
و برخی موارد داشته ایم که در مرکز دیگری سونو را تکرار کردند و طول سرویکس خیلی بیشتر گزارش شده
ثانیا شما در محدوده مرزی هستید نه آنرمال
زیر 25است که سرکلاز قطعی ست.
پروژسترون هم گاهی جهت پیشگیری داده می شود.نظر درمانگران متفاوت است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان