Re: فواید عکس رنگی از رحم چیست؟

درصد مشخص قابل بیانی ندارد.
فقط برخی گرفتگی های کم با این پروسه خود به خود باز می شود . و لی اینکه حالا در همان ماه بارداری رخ دهد معلوم نیست . چه بسا افرادی که کاملاً سلامت هستند، اما بارداری شون زمان می برد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خسته نباشید بله یکسال رااقدام داشتیم.بله نرمال هست.کلا خودم و شوهرم هیچ مشکلی نداریم سالمیم فقط خودم یکم گفت تخمدونام ضعیفه ک گفت برابارداری مشکلی نداره امانمیدونم باوجود سالم بودنمون چرا بچه دار نشدم.دکترم گفت 10پریودیم عکس رنگی بگیرم بعد برم پیشش اما نگرفتم میترسم ازنظر شما بگیرم یانه؟

22222 نوشته شده:با سلام خسته نباشید بله یکسال رااقدام داشتیم.بله نرمال هست.کلا خودم و شوهرم هیچ مشکلی نداریم سالمیم فقط خودم یکم گفت تخمدونام ضعیفه ک گفت برابارداری مشکلی نداره امانمیدونم باوجود سالم بودنمون چرا بچه دار نشدم.دکترم گفت 10پریودیم عکس رنگی بگیرم بعد برم پیشش اما نگرفتم میترسم ازنظر شما بگیرم یانه؟
با توجه به طول زمان اقدامتون، باید عکس را بگیرید عزیزم
2 روز بعد از اتمام قاعدگی
بدون داشتن نزدیکی در این زمان پاک شدن
كارشناس مامايي فيروز

باسلام ب کارشناس عزیزم من عکس رنگی انجام دادم اما این ماه هنوز پری نشدم پریودم هم 8بود اماامروز 14هست وپریودنشدم ممکنه باردارباشم آخه لوله های رحمم چسبندگی هم نداش.درضمن تابستونا معمولا 13پریود میشم اما زمستونا 8دلیلش چیه؟مرسی بابت زحماتی ک میکشید
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان