لطفا کمک کنید خیلی ناراحتم

سلام
کمی از شرح حالم میگم پریود تقریبا نامنظمی داشتم یعنی یه مرتبه مرتب یه مدت خیر.خلاصه اخرین بار اسفند پریود شدم و بعدش تموم شد خلاصه تا الان که 24 اردیبهشت هست پریود نشدم البته 25 فروردین 3 تا بیبی گذاشتم منفی بود و تو 5اردبهشت هم 2تا گذاشتم منفی بود 14 اردیبهشت ازمایش دادم زده بود25<72 و جلوی 25 نوشته بودpositive.تاریخ 16 اردیبهشت لکه دیدم مثل دفع اهن چندین قطره و یکم درد خفیف سونو شکمی و واژینال شدم و نتیجه سونو این بود
سایز رحم نرمال است/ضخامت اندومتریال لاین 17(واکنش سیدوایی)/ساک حاملگی در محل اندومتر مشاهده نشد/اکوی میومتریال هموژن است/تخمدان های دو طرف دارای سایز و اکوپترن نرمال است/مایع ازاد با حجم تقریبی 10ccدر کولدوساک مشاهده میشود(البته قابل گفتن من شب قبلش نزدیکی داشتم و مایع منی داخل ریخته شد)/تیتراژb-hcgجهت r/o epپیشنهاد میشود.
اولین تیترم در تاریخ 17 اردیبهشت 270 بود که گفتن 48 ساعت بعد دوباره تکرار شود چون گاهی وقتا خیلی خیلی خفیف درد داشتم و گاهی وقتا چند قطره خون قهوه ای میدیدم من بجای 48 ساعت بعد در تاریخ 22 اریبهشت تیتر دادم که 890 بود و شب قبلش خون ریزی حدود چند قطره داشتم قهوه ای رنگ با کمی خیلی کم لخته و دردم هم کلا قطع شد ولی سینه هام هنوز متورم و دردناک بود البته الان دردش خیلی کم شده ولی متورمه.با دیدن ازمایش دوم گفتن باید سوم هم انجام بدمالبته چون دکترا بهم وقت ندادن تمام این مراحل توسط پزشکای عمومی زایشگاه انجام شد که همه میگفتن یا خارج از رحمه یا سقط گفتن باید بستری شم و سونو واژینال بشم و دوباره تیتر بدم که خدارو شکر تونستم از یکی از دکترای متخصص وقت بگیرم و تو بیمارستان بستری نشدم راستش هرکی یه جوابی مداد و بهتر دیدم که حالا به کتر متخصص بهم وقت داده برم کلا زیر نظر ایشون باز ایشون یه نظر میدن راجع به تمام مراحل و انقدر گیج نمیشم.23 اردیبهشت رفتم مطب ایشون ازم سونو گرفتن و نه تو رحم نه خارج از رحم چیزی ندیدن قابل توجه که ذور 23 هم خونریزی قطره های داشتم که احتمال زیاد دادن که سقط کردم و اینکه معاینه هم شدم و یه چیزی ازم رو بردن زیر میکروسکوپ و گفتن سقطه ولی برام دوباره تیتر دادن.24 اردیبهشت تیتر دادم که بدین صورت بود
تیتر868/2
non poregnant female:0-10
5week of gestation:50-7000
7week:500-60000
9week:17000-200000
11week:34000-250000
male:<2
قابل ذکره دوتا ازمایش اول یه جا دادم این اخری هم دکتر گفت برم یه جا دیگه گفت اگه این منفی باشه سقطه متاسفانه دکترم رفت مسافرت الان این منفیه؟
دارم دق میکنم بارداری اولم هم هست تو رو خدا کمکم کنید من تو شهرم غریبم

Re: لطفا کمک کنید خیلی ناراحتم

سلام
تیترتون منفی ست دوست عزیز.
اگر بالای 1500 بود و ساک دیده نمی شد احتمال خارج از رحم خیلی زیاد می شد اما این شبیه به بارداری در حال سقط بیشتر میباشد.
اما در هر صورت. کاش بتوانید در مرکز بسیار دقیقی سونوی واژینال رو تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

مامان کوچولو نوشته شده:دوست عزیزم خیلی لطف کردی گلم دکتر خوم هم گفت به احتمال زیاد سقطه پس الان جواب ازمایشم منفیه
ببخشید عزیزم منفی نیست منظورم بود اشتباه تایپ کردم. بالای 20 حتماً مثبت تلقی می شود
كارشناس مامايي فيروز

اینکه تیترم اومده پایین نشونه خاصی نیست؟یعنی الان طبیعی باردارم؟
ببخشید خیلی سوال می پرسم بخدا تو شهرم تنهام و کتررم هم نیست هیچ کس هم درست جوابمو نمیداد.شما خیلی لطف میکنید و برام وقت میزارید
منظور دکترم از منفی چی بود؟اخه دکترم منومعاینه هم کردن چیزی نبود حتی ساک حاملگی هم ندیدن هیچ نشونه ای نبود چه خارج چه داخل

اگر من درست خوانده باشم: تیترتون 868 بود این اصلا منفی نیست عزیزم.
درست است که رو به کاهش است اما بدون هیچ فاکتوری محال است بتا بالای 20 باشد.سونوی دقیق واژینال به نظرم برای پیداکردن علت این مثبت بودن ضرورت دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام
دوست عزیزم یا باید علائمی نظیر ضخیم بودن آندومتر و ... که دال بر حاملگی داخل رحم(خواه سقط و ...) دیده شود یا در تخمدان و باقی مکانها( به جز رحم) توده ی مشکوکی یافت شود. یا اینکه بتا در آزمایش بعدی منفی باشد.خیلی مهم است که متخصص حاذقی واژینال سونوتون کنند عزیزم
خوشحال می شم کمکتون کنم و انشالله که در بهترین شرایط به زودی قرار بگیرید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز و دلسوز
متاسفانه خونریزی من به حدی شد که نمیشد سونو واژینال بشم خونریزی مثل اب خون رنگ صورتی که بعد یک هفته قطره که پزشک مصرف کردم که قاعده اور بود یعنی برای اختلالات قاعدگی بود هر 12 ساعت40 قطره که من 2 بار در روز مصرف میکردم قطره اول تموم شد و درد من در اون دوران مصرف کم بو تا به قطره دوم رسیدم و چند وعده بیشتر ازش مصرف نکردم خونریزیم همون اب و خون بود و دردم شدید انگار یکی داشت با دست رحممو به سمت پایین میکشوند درد ناحیه تناسلی و همزمان یبوست خیلی خیلی شدید که امونمو بریده بود تا اینکه از دیشب زعفران دم کرده خوردم دیشب یک لیوان و نصف خوردم و خونریزیم مثل خونریزی قاعدگی شد و هرز گاهی لخته دفع میکردم و درم به نسبت کمی بهتر شده بود امروزم یه نصف لیوان خوردم(زعفران) و اینکه امروز یه لخته دفع کردم نصف بند انگشت یک طرف مثل جگر و یک طرف شیری رنگ و بعدش سمت راست شکمم زیرش خیلی درد گرفت و بعد از 20 دقیقه مثل درد پند ساعت پیشم شد الان دردم مثل روزی میمونه که میخوام پریود بشم.الان تشخیصتون چیه؟پزشک من نیستن خارج از کشورن.یعنی من الان دارم سقط میکنم؟ایا اونی که دیدم جفت بوده؟تمام امیدم شمایید............
میخواستم بدونم با اینکه تشخیص ندادن که بچه داخل بوده یا خارج و فقط تشخیص سقط دادن بچه خارج از رحم هم سقط خود به خود میشه مثل الان من؟اصلا جفت داره؟
من الان کی بفهمم کامل سقط شده؟درد و خونریزیم تا کیادامه داره؟میشه همین لخته هایی که کوچکن تکه های جفت یا خود جفت باشن؟چه کار کنم زودتر سقطم انجام بشه همین زعفران خوبه؟راستی امروز برای رفع یبوستم 2 تا سی لاکس خوردم
ورم سینه هام کم شده و دردشم قطع شده فقط میخوام بدونم چی کار کنم که درد خودم قطع شه دارویی سراغ دارین از دارو خانه بگیرم
ببخشید سرتونو درد اوردم خدا خیر بهتون بده

سلام کارشناس عزیز دل
دیشب ازم یه چیزی اندازه بند انگشت یه طرف شیری و یه طرف جگر دفع شد و بعد درد شدید گرفتم ساعت 12:30 شب رفتم زایشگاه و بستری شدم و امروز سونو واژینال ترانس شدم و جواب سونو این بود
رحم دارای ابعاد نرمال و اکوی هموژن و ضخامت اندومتر 11 میلی متر است.
در ادنکس سمت راست ناحیه اکوفری به ابعاد 19*17 میلی متر با دیواره ضخیم مشاهده گردی.
در حفره لگن حدود 10 سی سی مایع ازاد مشاهده گردید

جواب ازمایش بتا:7800
w.b.c 9.7
r.b.c4.54
hemoglobin12.9
hematocrit38.9
mcv85.7
mch26.4
mchc33.2
platelets300
cross match 1 که 0 بود
تشخیص خارج رحمی دادن و امروز بهم امپول لکوورین اگه درست گفته باشم زدن که فردا هم تزریق دارم و شنبه دوباره تیتر باید بدم.

ولی دوساعت بعد از تزریق البته 2 الی 3 ساعت لخته ای دفع کردم به اندازه یک بند انگشت یک طرف سفید یک طرف جگر الان هم یه لخته به اندازه 2 بند انگشت که توش پره رگه های سفید بود میخواستم بدونم نتیجه این امپوله؟و اینکه دردی شبیه درد پریود دارم و خونریزم هم زیاد نیست ایرادی نداره؟البته تو زایشگاه گفتن که با این امپول یه چیزایی دفع و یه چیزایی جذب میشه و امکان داره کمی درد حالت درد پریود و کمی خونریزی زیادتر از حد پریود داشته باشی که طبیعیع؟تشخیص شما چیه طبیعیه؟این لخته ها چین؟ممنون

سلام
دوست عزیزم بله همینطوره . چون بتا هم بالای 1500 است و در رحم چیزی دیده نشده خارج از رحم اثبات شده. که ممکن است با خونریزی دفع هم داشته باشید یا ...
بهتره که تحت نظر هم هستید اگر با دارو برطرف شود و بتا پایین بیاید نیازی به جراحی پیدا نمی کنید اما اگر 1 % نیاز پیدا کردید هم نگران نباشید دوست عزیزم اگر جراح خوبی داشته باشید مشکلی برای آینده انشالله پیدا نمی کنید.
كارشناس مامايي فيروز

قربونتون برم مرسی که همراهمید
بله دفع دارم مثل دوران پریود لخته هایی ازم میاد ولی خوب خیلی کوچیک فقط همون وتا لخته بود که بزرگ بود.امروز ازمایش تیتر مجدد دادم ایشالله که پایین بیاد به حق پنج تن.
خیلی دوستون دارم جواب تیترمو حتما براتون میزارم
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان