عقب افتادن پریود

سلام
من دارای کیست در تخمدان بودم برای اقدام به بارداری به دکتر زنان مراجعه کردم قرص متفورمین و فولیک اسید دادن و چون پریود نمی شدم آمپول برای باز شدن دادن 19 شهریور پریود شدم برای روز سیزدهم پریود سونوگرافی نوشتن که انجام دادم و دکترم گفتن اندازه ی فولیکول کوچیکه آمپول منوتروپین دادن و (چون همسرم هم قرص های ال کارنتین و ویتامین ای و تاموکسیفن و ویتامین ث رو به تجویز دکتر خودش تازه شروع کرده بود دکتر من گفتن آمپولام رو تو روزهای 3 و 7 پریود آبان ماهم تزریق کنم یعنی یک ماه وقفه بندازم)ماه بعد 23 مهر پریود شدم یعنی بعد از 35 روز ولی آبان ماه اصلا پریود نشدم 2 بار بی بی چک زدم منفی بود در تاریخ 15 آذر آزمایش خون دادم منفی بود ولی هنوز پریود نشدم آیا با وجود آزمایش خون منفی بازم احتمال بارداری هست؟باید چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنید ببخشید متن طولانی بود

Re: عقب افتادن پریود

سلام
دوست عزیزم از اونجایی که سیکلتون بی نظمی دارد و اولیگومنوره تا حدی هستید(یعنی فاصله ی قاعدگی های زیاد است) احتمال تنبلی تخمدان وجود دارد . برای درمان تنبلی داروهایی که دارید کافی نیستند. شما باید محرک تخمک گذاری مصرف کنید عزیزم. تحت نظر متخصص حاذق دیگری باشید و درمان رو شروع کنید.
كارشناس مامايي فيروز

Re: عقب افتادن پریود

سلام
من قبل از اقدام برای بارداری از قرص ضد بارداری ال دی استفاده می کردم که با مصرفش پریودهام منظم بود ولی بعد که قطع کردم و با استفاده از متفورمین و فولیک اسید که دکترم دادن پریود شدم و از روز 3 پریود قرص لتروزول 2/5 روزی 2 عدد به مدت 5 روز خوردم و روز 13 پریود سونوگرافی انجام دادم که دکترم گفتن اندازه ی فولیکول ها کوچیکه و تو برگه سونو نوشته بود هیچ کیستی دیده نمیشه و این سونو برای شهریور بود و من مهر ماه بدون آمپول و با مصرف متفورمین پریود شدم با این شرایط بازم نظرتون تنبلی تخمدان و وجود کیست هست؟
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان