پریود طولانی یا لکه بینی طولانی

سلام
من 23 سالمه ودارای یه دختر 5 ساله .5 ساله که از شوهرم جدا شده ام پریودهایم واقعا نامنظمه
ولی تا یک هفته پیش 18 روز بودکه پریود بودم بعضی وقتها لکه بینی داشتم اما بیشتر اوقات بطور کامل پریود میشدم.
یک هفته پاک شدم و الان 3 روز بود لکه بینی داشتم از امروز صبح دوباره بصورت کامل پریود شدم در پست قبلیم جواب سونو که لطف کردین جواب دادین
هم که مشکلی نداشتم در ضمن واقعا ممنون که زود جواب دادین اگه ممکنه لطف کنید به این سوال من هم جواب بدهید ممنون...

Re: پریود طولانی یا لکه بینی طولانی

سلام
مریم جان! به خاطر ندارم که در پست قبلی تون تاریخ سونوتون مربوط به همین 2 ماه اخیر بوده یا ...
منظورم این است که در برخورد با خونریزی غیر طبیعی رحم و ضمائم را به طور کامل با دقت مجدد بررسی می کنند و اگر مشکلی نبود با چند سیکل داروهای هورمونی، سیکل را منظم می کنند .برخی سیپروترون و دیان و برخی مدروکسی پروژسترون را صلاح می دانند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین
ممنون از اینکه جواب دادین
مشکل جدیدی برام پیش اومده ممنون میشم دوباره کمکم کنین واقعا دیگه خسته شدم
ازاسفند ماه پریودهام منظم شده اما بین دو پریود لکه بینی جزیی دارم مثلا دو روز لکه بینی دارم یک روز ندارم بعد دو تا سه روز لکه بینی دارم
وقتی دفعه پیش لطف کردین کمکم کردین از قرص یاسمین برای مدت دو ماه استفاده کردم اما بعد از اتمام اونا بازم اینجوری شدم خواهش میکنم اگه میشه زودتر جواب بدین باور کنین دیگه واقعا خسته شدم ممنون از لطف بی نهایتتون :cry: :cry:

سلام
دوست عزیزم ! اگر لکه بینی تون مطمئن هستید که به ضایعات سرویکس مثل زخم دهانه ی رحم و ... مربوط نیست (که از نشانه هایش برای این است که هنگام فعالیت، پیاده روی، بلند کردن بار سنگین و ... بیشتر می شود)اگر مطمئن هستید یعنی ایتکه از داخل رحم است.مدروکسی پروژسترون اغلب به این وضعیت جواب می دهد. که می توانید از درمانگرتون بخواهید و در صورت صلاح دید تجویز کنند. چراکه از روز 15 تا 25 مصرف می شود و تقریبا در بازه ای ست که نواسانات هورمونی موجب لکه بینی می شوند.
و ocp هم نیست که نگران عوارض و ... اش باشید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 77 مهمان