سلام

من تقریبا تو هفته پنجم بارداری بودم و توی سونو بخاطر کوچکی جنین نبض مشاهده نشد.شب قبل خونریزی یعنی 14 ابان سکس داشتم و صبحش خونریزی کردم البته لکه قهوه ای رنگ بود.یک دکتر 15 تا شیاف پروژسترون و یک امپول داد و یه سونو واسه 15 روز بعد که امپول رو زدم و 3 تا شیاف رو استفاده کردم اما قطع نشد و از همون شب که امپول رو زدم خون و لخته هم دیدم.دکتر رو عوض کردم گفت سقط کردم و استفاده از شیاف اشتباه بوده.باید صبر کنم خونریزی تموم شهو سونو هم باید 1 ماه بعد از پریود انجام بدم .الان 26 روزه که لخته و لکه بینی و خون قطع نشده و حتی اندارش هم کم نشده...
حالا من سر در گم و هم تنها هستم و کسی هم ندارم ازش بپرسم.
خواهش میکنم بهم جواب بدین.ممنون

Re: سلام

سلام عزیزم.خیلی متاسفم به خاطر سقط.
عزیزم منم یه سقط داشتم که 1ماه و نیم خونریزی داشتم و ساک حاملگی دفع نشده بود.
خونریزی بلند مدتت بخاطر اینه که ساک حاملگی از رحمت خارج نشده.
منکه دکترم بهم قرص داد برای دفع جنین اما چاره ساز نبود و کورتاژ کردم.تا کورتاژ کردم حتی 1روز هم خونریزی نداشتم .همش دفع شده بود.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

سلام دوست خوبم...برو پیش یه دکتر با تجربه که اگه لازمه کورتاژ بشی.منم کورتاژ انجام دادم فقط برای مدت کمی خونریزی داره و زود هم قطع میشه اما فراموش نکن که اگه کورتاژ شدی بارداری بعدیتو بنداز شش ماه بعد.چون رحم برای ترمیم و برگشت به حالت اولش زمان میخواد.امیدوارم بار بعد یه نی نی ناز و سالم به دنیا بیاری.

ارزوو نوشته شده:من تقریبا تو هفته پنجم بارداری بودم و توی سونو بخاطر کوچکی جنین نبض مشاهده نشد.شب قبل خونریزی یعنی 14 ابان سکس داشتم و صبحش خونریزی کردم البته لکه قهوه ای رنگ بود.یک دکتر 15 تا شیاف پروژسترون و یک امپول داد و یه سونو واسه 15 روز بعد که امپول رو زدم و 3 تا شیاف رو استفاده کردم اما قطع نشد و از همون شب که امپول رو زدم خون و لخته هم دیدم.دکتر رو عوض کردم گفت سقط کردم و استفاده از شیاف اشتباه بوده.باید صبر کنم خونریزی تموم شهو سونو هم باید 1 ماه بعد از پریود انجام بدم .الان 26 روزه که لخته و لکه بینی و خون قطع نشده و حتی اندارش هم کم نشده...
حالا من سر در گم و هم تنها هستم و کسی هم ندارم ازش بپرسم.
خواهش میکنم بهم جواب بدین.ممنون
سلام
آرزوجان! سقط اتفاق رایجی ست که برای زنان زیادی که در اطراف شما هستند رخ داده و بدیهی ست که ما از رخداد این اتفاق برای اطرافیانمون لزومآً آگاه نشده و نمی شویم. و خلاصه اینکه خودتون رو در وضعیت بد و ناگواری نبینید .
اما از نظر علمی شما هم اکنون نیاز جدی به سونوگرافی برای بررسی بقایای حاملگی دارید .
كارشناس مامايي فيروز

moteassefane bache raft.khosakhtane ba sono graphy malum shod k rahem pak shode.pezeshke man ahle hendustan hast.goft belafasele va ghabl az periode ba,di 2bare bardar sham.hala khunrizi nadaram va dar hadde kheili kami hast.az shoma dustan va makhsusan karshenase mohtaram baraye hamdardi va lotfetun bi nahayat mamnunam.baz ham ba shoma dar ertebat hastam.

ارزوو نوشته شده:moteassefane bache raft.khosakhtane ba sono graphy malum shod k rahem pak shode.pezeshke man ahle hendustan hast.goft belafasele va ghabl az periode ba,di 2bare bardar sham.hala khunrizi nadaram va dar hadde kheili kami hast.az shoma dustan va makhsusan karshenase mohtaram baraye hamdardi va lotfetun bi nahayat mamnunam.baz ham ba shoma dar ertebat hastam.
سلام عزیزم. متاسفم که نی نی رو از دست دادی و خوشحالم که حالت خوبه. نگران نباش ایشالا که به زودی زود دوباره مامان میشی. ما همه منتظریم. سمیرا جون کمپین شاد ما بچه میخوایم رو درست کرده که دور هم باشیم و کمتر غصه بخوریم. دعوتت میکنم که بیای اونجا.منتظرت هستیم.
http://ghasedakemehr.blogsky.com

ارزوو نوشته شده:moteassefane bache raft.khosakhtane ba sono graphy malum shod k rahem pak shode.pezeshke man ahle hendustan hast.goft belafasele va ghabl az periode ba,di 2bare bardar sham.hala khunrizi nadaram va dar hadde kheili kami hast.az shoma dustan va makhsusan karshenase mohtaram baraye hamdardi va lotfetun bi nahayat mamnunam.baz ham ba shoma dar ertebat hastam.

خواهش میکنم گلم.
خوشحال شدم حالت خوبه.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

nasim-irani نوشته شده:
سلام عزیزم. متاسفم که نی نی رو از دست دادی و خوشحالم که حالت خوبه. نگران نباش ایشالا که به زودی زود دوباره مامان میشی. ما همه منتظریم. سمیرا جون کمپین شاد ما بچه میخوایم رو درست کرده که دور هم باشیم و کمتر غصه بخوریم. دعوتت میکنم که بیای اونجا.منتظرت هستیم.
قربونت نسيم جون
آره عزيزم حق با نسيمه بيا پيش ما
ولي فارسي تايپ كن خواهشا :mrgreen:
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

خداروشکر آرزوجان! ممنون که مطلعمون کردید. توصیه می کنم نظر متخصص دیگری را برای اقدام فوری بگیرید از نظر علنی 3 سیکل قاعدگی طبیعی برای آمادگی رحم برای بارداری بعدی لازم است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان