Re: بعد از چه مدت تلاش ناموفق براي بارداري بايد به متخصص ناز

خانوم دكتر سلام.من دو ماهه پريدام خيلي لخته داره،يني لخته ها وختي مشينم تو دسشويي پشت سرهم،خارج ميشه و زياد و بزرگه
ماه پيش بموقع پريد شدم ولي اينماه ٣-٤ روز زودتر از موعودم،دليل اين لخته ها چيه؟؟

Re: بعد از چه مدت تلاش ناموفق براي بارداري بايد به متخصص ناز

برخی مواقع عللی نظیر: آنمی(کم خونی)، کم کاری تیروئید، کیست تخمدان یا میوم خوش خیم رحمی، عفونت و ...می توانند موجب زیادتر بودن حجم خونریزی از حد نرمال شوند.
البته دربرخی موارد به طور کل هیچ کدام از علل بالا نیز ثابت نمی شوند و علت خاصی ذکر نمی شود
كارشناس مامايي فيروز

Re: بعد از چه مدت تلاش ناموفق براي بارداري بايد به متخصص نازائي

باسلام،من تازه عضوشدم...۳۵سالمه و۶سال که ازدواج کردم مهرماه۹۴یه بارداری ناموفق داشتم که تودوماهگی سقط شدبعدازاون ۹ماه بطورطبیعی جلوگیری داشتم وازخردادماه۹۵بازهم اقدام به بارداری کردم ولی متاسفانه تابحال بارداری صورت نگرفته البته ازاون موقع تادوماه پیش لکه بینی داشتم که بعدمراجعه به دکترمتوجه شدم تنبلی تخمدان دارم واختلال هورمونی،آزمایش AMHدادم که خداروشکرجوابش خوب بودواز۱۱/۵رسیده به۶/۵
دکترم گفت مشکلی نداری برواقدام کن...
ولی چندروزبعدازاینکه قرص پروژسترونموخوردم پریودشدم وحالابعدازیه هفته بازهم پریودشد خیلی نگرانم به نظرخودم هنوزمشکلم حل نشده چیکارکنم!؟

Re: بعد از چه مدت تلاش ناموفق براي بارداري بايد به متخصص نازائي

دوست عزیزم
نظر متخصصین قطعا متفاوت است باهم
اما خوب اگر تنبلی تخمدان و مشکل داشتن تخمک گذاری به اثبات رسیده داروهای مجرک تخمک گذاری بهتر است زودتر تجویز شود
چراکه شما 1 سال اقدام ناموفق را پشت سر گذاشته اید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان