مثبت بودن آزمايشات Anti Rubella , C.

با سلام
من براي اقدام به بارداري يک سري آزمايشات انجام دادم. ولي متاسفانه دو تا از اين آزمايشاتم مثبت اومد. C.M.V (IgG) و َAnti Rubella (IgG) .
من مي خواستم اطلاعاتي راجع به اينها بدونم. و اينکه اين دو آزمايش اختلالي در بارداري يا پس از آن بوجود مي آورند؟
ممنون مي شوم اگر کمکم کني . خيلي نگرانم

سلام
IgG یا همان ایمنوگلوبولین G ، نوعی پادتن است که بعد از ابتلا به بیماری یا بر اثر تزریق واکسن در بدن ایجاد شده و نسبت به آن بیماری خاص ایجاد ایمنی می کند .
Anti Rubella IgG : ایمنو گلوبولینی است که بعد از تزریق واکسن سرخجه یا ابتلا به آن ایجاد می شود و در آزمایش با جواب مثبت ، ذکر می شود .
CMV یا سایتو مگالو ویروس نیز نوعی بیماری ویروسی است که در صورت ابتلا به آن در دوره ای از زندگی ، جواب آزمایش مثبت می شود .
این مثبت هایی که باعث نگرانی شما شده نشانه ی بدی نیست . تفسیر نهایی آزمایشات بر عهده ی پزشک است .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

سلام من می خوام جواب آزمایشهامو

بررسی کنید فکر کنم نگران کننده باشه
hsv ab .igg(clia) 224
hsv ab hgm(clia 7
cmv ab.igg(clia) 0.72
cmv.igm(clia) 5
rubella.igg(clia) 23
rubella.igm(clia) 0.2
ana.anti nuclera ab .(elisa) 0.21
listeria . antibody negative
مرسی

تفسیر ازمایش

با سلام و خسته نباشید من ۷ ماه باردار هستم و این نتایج ازمایش منه میخواستم بدونم نتایج چه طوره ایا نکته منفی داره؟
Anti Rubella IgG 65.9
Anti Rubella IgM 0.25
Anti cmv IgG 152.6
Anti cmv IgM 0.21
Varicella Zoster virus IgG 8.1
VZV IgM 0.5
HBS Ab 8.0
HBS Ag 0.5
HCV Ab 0.27

Re: تفسیر ازمایش

Selin4715 نوشته شده:با سلام و خسته نباشید من ۷ ماه باردار هستم و این نتایج ازمایش منه میخواستم بدونم نتایج چه طوره ایا نکته منفی داره؟
Anti Rubella IgG 65.9
Anti Rubella IgM 0.25
Anti cmv IgG 152.6
Anti cmv IgM 0.21
Varicella Zoster virus IgG 8.1
VZV IgM 0.5
HBS Ab 8.0
HBS Ag 0.5
HCV Ab 0.27
سلام
نرمال است عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Re: مثبت بودن آزمايشات Anti Rubella , C.M.V

سلام دوستم هفته بیستم مجبور به سقط جنینینش شد مشکل ژنتیکی نداشت اما آزمایشش مقدار بالای cmv igg ۱۷۹ و rubbela igg 142 و vzv igg 30 رو نشون داده اما همشون igm نرمال داشتن-علت سقط کدوم ویروس بوده و چرا هر سه همزمان igg مثبت بوده؟ خواهشمندم جواب بدید

Re: مثبت بودن آزمايشات Anti Rubella , C.M.V

سلام دوستم هفته بیستم مجبور به سقط جنینینش شد مشکل ژنتیکی نداشت اما آزمایشش مقدار بالای cmv igg ۱۷۹ و rubbela igg 142 و vzv igg 30 رو نشون داده اما همشون igm نرمال داشتن-علت سقط کدوم ویروس بوده و چرا هر سه همزمان igg مثبت بوده؟ خواهشمندم جواب بدید
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان