تخمدان ضعیف

:cry:
با سلام خدمت شما.من 2 ساله که ازدواج کردم و 1/5 هست که جلوگیری ندارم دکتر علت ناباروری رو تنبلی تخمدان تشخیص داده چه در حالت طبیعی و چه با استفاده از متفورمین و کلومفین فولیکولهایی با حد اکثر قطر 11 داشتم .یه بار هم در روز 7و8 آمپول تزریق کردم و حداکثر فولیکول به ابعاد 17 رسید.در سونوگرافی رحم نرمال/اندومتر5.5 میلفیمتر/ و فاقد کیست نشان داده شده.در حال حاظر هم قرص متوور500 / برومو کریپتین/ ویتامین ای 100/و لتراکس 2/5 مصرف میکنم.نظر شما درباره مشکل من چیه ؟با تشکر

Re: تخمدان ضعیف

aphd نوشته شده::cry:
با سلام خدمت شما.من 2 ساله که ازدواج کردم و 1/5 هست که جلوگیری ندارم دکتر علت ناباروری رو تنبلی تخمدان تشخیص داده چه در حالت طبیعی و چه با استفاده از متفورمین و کلومفین فولیکولهایی با حد اکثر قطر 11 داشتم .یه بار هم در روز 7و8 آمپول تزریق کردم و حداکثر فولیکول به ابعاد 17 رسید.در سونوگرافی رحم نرمال/اندومتر5.5 میلفیمتر/ و فاقد کیست نشان داده شده.در حال حاظر هم قرص متوور500 / برومو کریپتین/ ویتامین ای 100/و لتراکس 2/5 مصرف میکنم.نظر شما درباره مشکل من چیه ؟با تشکر
دوست عزیزم در چنین شرایطی از نظر علمی باید چند کار انجام شود : با توجه به اینکه اثبات شده تخمک گذاری ندارید باید داروتون کمی تغییر داده شود مثلاً اگر فردی با کلومیفن امتحان می شود و جواب نمی گیرد لتروزول تست می شود و یا اگر آمپول HMG تزریق می کرده گاهی با گنال اف تغییرش می دهند و ...
در کنار اینها باید از آنالیز اسپرم همسرتون هم مطلع باشید.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان