آزمایش اسپرم

کارشناس عزیزم

سلام . خسته نباشید.

این جواب آزمایش اسپرم همسرمه که حدود 3 ماه پیش داده و از اونموقع به بعد داره روزی نصف کلومیفن و ویتامین ث و ویتامین ای روزی 1 عدد می خوره .

ممنون می شم بگید که احتمال خوب شدن با دارو رو داره یا نه .

Volume 2
color milky
viscosity normal
liquefaction time min 25
ph normal
mucus none
method of production Mast

count,m/ml 40
rapid progressive (class A 5.2

sperm migration
total motility 90
class A 20
class B 60
class C 10
count ,m/ml 15
normal morphology 45

Morphology
Normal Morphology 28
pathology 72

cytology

Leucocytes 0-1
Germinal cells 1-2

ازتون ممنونم زود جواب بدین :)
آخرین ويرايش توسط 2 on Avaa91, ويرايش شده در 0.

فراموش کردم که بگم دکتر ارولوژ برای همسرم واریکوسل گرید 1 رو تشخیص داده و گفته تا 7 ماه اگر جواب نگرفتیم دوباره مراجعه کنیم .

البته توی این 3 ماه من پریود نشدم و تازه این ماه پریود شدم که دکترم برای کیست 2 میلیمتریم بهم ال دی داد که بخورم و وقتی تموم شد روز 2 پریودم برم پیشش که بهم کلومیفن بده .

خواهش می کنم راهنمایی کنید . ممنونم

کارشناس عزیزم

سلام . امیدوارم که حالتون خوب باشه .
من دیروز رفتم پیش دکترم .قرار شد از امروز که سوم پریودمه کلومیفن به مدت 5 شب بخورم و 5.6.7 پریودم آمپول گونال اف بزنم. و 8 پریودم برای سونوگرافی برم .

با توجه به اینکه همسرم 4 ماهه که تحت مداواست به نظرتون این ماه نتیجه می گیریم ؟؟؟ :|

ازتون ممنونم .

کارشناس محترم

سلام
امروز 8 پریودمه . دکتر امروز سونوی واژینال کرد 1 فولیکول 10 داشتم . با اینکه این ماه کلومیفن و 3 آمپول گونال اف زده بودم فقط 1 فولیکول داشتم . به نظر شما این ماه ممکنه باردار بشم؟؟؟

سلام گلم اصلش اینه که روز 12بری دوباره سونوبدی.ولی اندازه فولیت بنظر خوبه اما سونو روز 12 یادت نره البته باید تا اون موقع تقریبا18 بشه.حتما تحت نظر هستی گلم .منتظر خبرهای خوبی هستیم بجنبین زودتر شادمون کنین. :lol:
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان