عکس رنگی

سلام دوستان..من شنبه میخوام عکس رنگی بندازم..دکتر برام کپسول داکسی سایکلین وامپول هیوسین ودیازپام دادن..کسی میدونه کی باید استفاده کنم؟ در ضمن یک محلول دیگه هم هست به نام visipaque.این را هم نمیدونم چیه؟!!!!!

سلام دوست عزیز
زمانی که منم میخاستم عکس رنگی بندازم پزشک یکسری دارو برام نوشت که دوتا کپسول بودن که از شب قبل از عکس رنگی باید مصرف میکردم چون صبح نوبت عکس داشتم و طریقه مصرف کپسول هارو بهم گفت دقیقا یادم نیست که بهتون بگم آمپول هم دوتا بود که بعد از اتمام عکس برام دکتر زد البته من عکس با بی حسی انجام دادم موفق باشی دوست من
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

مرسی دوست خوبم از اینکه جواب دادی..منم فردا ساعت 12 نوبت دارم ..خواهش میکنم برام دعا کن خصوصا امشب که مشکلم حل بشه..منم برای شما دعا میکنم

خاهش میکنم عزیزم حتما برات دعا میکنم قربانت التماس دعا

سلام رز عزیز من امروز عکسو انداختم ..فکر میکنم 10 دقیقه طول کشید..ولی خیلی درد داشت..اخراش حالت تهوع گرفته بودم..ولی خدا رو شکر دیگه بعدش خوبه خوب بودم..الان هم یکم لکه بینی فقط دارم..امیدوارم که فقط مشکل خاصی نداشته باشم..ممنونم که بامن همدل شدی و جواب حرفامو میدی..از این بابت خوشحالم :P

قربانت دوست عزیزم اره زمان زیادی نمی بره آخه من چون با بی حسی بود درد زیادی احساس نکردم ولی خیلی استرس داشتم خدا شاهده خیلی برات دعا کردم چیزی نگفت دکتری که عکس رو انجام داد؟ایشاا... بعد عکس رنگی باردار میشی عزیزم الهی آمین :wink:

خداروشکر خوشحالم دوست عزیزم الان خوبید :)

ممنون که به یادم بودی..نه چیزی نگفت..فردا ساعت 6باید برم جوابشو بگیرم..همون موقع میرم پیش دکترم ..اخه من چون پلی کیستیک هستم پریودهای بسیارنامرتب دارم...میخوام ازش بپرسم که باید قرص مدروکسی بخورم یا نه..هر چی صلاح خدا باشه عزیزم :wink:

دیگه این ماه میخوام توی تقویم علامت نزنم و روز شماری نکنم...اخه دکترم میگفت احتمالا تو چند بار حامله شدی وسقط کردی چون خیلی استرس داری..باید بهش فکر نکنم ..شوهرم گفت که این ماه امام رضا بطلبه بریم زیارت..

توکل بخدا دوست عزیزم ایشاا... همه چیز به خوبی طی میشه ایشاا... موفق باشی :D

سلام رز عزیزم..من جواب عکسمو گرفتم وبردم به دکترم نشون دادم....همه چیز نرمال بود به غیر اینکه نوشته<peritubal>دکترم پرسید عمل کردی گفتم بله..پرسیدم لوله ی سمت چپم بستس گفت نه ولی زیاد بدرد نمی خوره.دکترم اقاس وکمی جدی...به خاطر همین خیلی روم نشد ازش بپرسم...شما از این جمله سردر میاری؟شرمنده خیلی حرف زدم

راستش نمیدونم عزیزم میخای از کارشناس بپرس ولی در گوگل سرچ کردم یکسری فیلم اومد که اگر خودت ببینی بهتر شاید سر درآوردی اگر گفته سمت چپ بدرد نمیخوره منظورش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ganari نوشته شده:سلام رز عزیزم..من جواب عکسمو گرفتم وبردم به دکترم نشون دادم....همه چیز نرمال بود به غیر اینکه نوشته<peritubal>دکترم پرسید عمل کردی گفتم بله..پرسیدم لوله ی سمت چپم بستس گفت نه ولی زیاد بدرد نمی خوره.دکترم اقاس وکمی جدی...به خاطر همین خیلی روم نشد ازش بپرسم...شما از این جمله سردر میاری؟شرمنده خیلی حرف زدم
عزیزم پست دیگرتون رو خواندم کلمه مهم: adhesion است و adhesion به این معنی ست که درجاتی از چسبندگی در لوله ی چپ دیده می شود اینطور نیست که کلآً بسته باشد اما احتمال اینکه لوله ی راست به کمک بارداری تون بیاید خیلی بیشتر از لوله ی چپ است.. البته همانطور که می دانید بسیاری از افراد حتی با یک لوله باردار شده اند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 37 مهمان