پیش از بارداری

باعرض سلام دوباره خانم دکتر بالاخره متوجه نشدم این ماه که بعد ال دی پریود شدم بایدباز هم ازروز هفتم پروژسترون بخورم یا نه باتوجه به اینکه قصدبارداری دارم 15روز ال دی خوردن مشکلی به وجود نمیاره خیلی از محبتتون ممنونم

Re: پیش از بارداری

باعرض سلام و ادب خدمت كارشناس محترم
من قصد باردارى دومم رو دارم ، دكترم برام ازمايش دادن اما متاسفانه فعلا در سفر هستن .
نتيجه Anti rubella IgG من 34.0 هست و نتيجه VZV-IgG 28.2 ، ميخواستم بپرسم دقيقا چى هست و ايا نگران كنندس؟ فقط ميدونم در مورد سرخجه و ابله مرغان هست اما چيز بيشترى نميدونم و اينكه ممكنه اگر چيز بديه به دخترمم انتقال پيدا كرده باشه ، چون براي بارداري اولم همچين ازمايشي ندادم
در ضمن نتيجه
MCV 84.3
MCH 28.9
MCHC 34.3
هست ، كه نسبت به رنج نرمال روي پاينترين نتيجه رنج نرمال هست ، خواستم بپرسم مشكلي هست يا نه؟
بسيار ممنون

سلام
عزیزم igg مربوط به ابتلای قبلی یا تزریق واکسن است؛ و مثبت بودنش مشکلی ندارد اما ابتلای فعلی در صورتی اثبات می شود که IGM مثبت باشد.
ممکنه رنجهای آزمایشگاهتون رو هم بگذارید برای مشخصات گلبولهای قرمز(همین 3 فاکتوری که تایپ کردید)
كارشناس مامايي فيروز

بهتر بود همراه igg چک شود.در هر صورت داده های آزمایشی الان شما ،مورد منفی ندارد.
از آنجا که در رنج است موردی نیست موارد خیلی پایین است که شک به تالاسمی و ... ایجاد می شود و ...
البته تشخیص با درمانگر شماست
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من آزمایش هورمون دادم میخوام بدونم تفسیرشو
Fsh 10,5 … که معیار آزمایشگاه childern 0.6-6.0
Follicular phase 2.3-9.2
Luteal phase 1.5-6.0
Postmeno pausal 20-100
midcycle peak 7.0-18.6
male 1.0-12
و lh 15.0 بوده که معیار آزمایشگاه childern0.5-4.0
follicular 1.8-10