Re: تخمدان

ممنون از پاسختون سونوی رحم و ضماعم بود ودکتر دو دوره سیپروترون تجویز کردن البته تو این دوماه نزدیکی های زیادی داشتم ولی دوبار با لکه بینی مواجه شدم و دکتر چیز خاصی نگفت فقط به میوم وفیبرم مشکوک بود که سونو چیزی نشون نداد ممنون

fateme 71 نوشته شده:ممنون از پاسختون سونوی رحم و ضماعم بود ودکتر دو دوره سیپروترون تجویز کردن البته تو این دوماه نزدیکی های زیادی داشتم ولی دوبار با لکه بینی مواجه شدم و دکتر چیز خاصی نگفت فقط به میوم وفیبرم مشکوک بود که سونو چیزی نشون نداد ممنون
تشخیص بادرمانگرتون است عزیزم ولی در سونوی بعدی مراقب باشید که تاکید کنید آندومتر با دقت بیشتری بررسی شود و ببینیم که آیا هوموژن و یکدست شده یا خیر.
كارشناس مامايي فيروز

مرسی از لطفتون در ضمن یادم رفت بگم پایین سونو نوشته بود تشخیص:متریت خفیف دوباره پریروز رفتم پاپ اسمیر بدم این دفه ماما با یه چیزی مثل گوش پاک کن نمونه برداشت دوباره اومد با اون کاردک بگیره باز خونی شدم ولی دیگه ادامه نداشت که ماما گفت به نظر من رحمت عفونت گرفته که کپسول داکسی ساکلین و مترونیدازول گفتن بخورم

بله ابزار پاپ اسمیر همان 2 تاست. هنگام پاپ اسمیر خیلی اوقات اندکی خونریزی ایجاد می شه مشکلی نداره.
پس عزیزم در مورد التهابی (در مورد رحم) که شاید عفونت باعثش شده باشد و شاید هم اصلاً در سونوی بعد چنین حالتی دیده نشود، با متخصص مشورت کنید.
كارشناس مامايي فيروز

مترونیدازول رو قطع کردم خوب شدم نتیجه اسمیر هم گفتن سالمه فقط کمی عفونت نشان داد که ماما گفت پماد واژینال کلوتریمازول و کپسول فلوکونازول مصرف کنم .من خیلی ترشح دارم و بد بو هم هست که مجبورم روزی چندبار لباس زیرمو عوض کنم به نظر شما همین عفونت باعث چند بار لکه بینی هنگام نزدیکی شده البته این دوره مشکل نداشتم تا الان فقط یه بار هنگام پاپ اسمیر یکم خونی شدم. ممنون از لطفتون

هنگام پاپ اسمیر که طبیعی ست عزیزم و لزوماً نشان دهنده ی مشکل نیست. در مورد عفونت اگر ترشحاتتون خوب نشد باید دارو تعویض شود.داروهاتون برای درمان قارچ موثر هستند مگر اینکه عفونتی که هست باکتری یا میکس باشد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان