Re: قرص مدروکسی پروژسترون

سلام
دکترقرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردن (برای ده شب،شبی دوتا)ازروز هفتم مصرف قرص لکه بینی دارم وخونریزی اتفاق نیفتاده.
از روز سوم تا هفتم سیکل جدید هم باید لتروزول بخورم.امروز سه روز هست که لکه بینی دارم.
به نظر شمالتروزول را از امشب شروع کنم یا باید صبرکنم تاخونریزی شروع بشه؟

سلام من از پارسال پریود هام نامنظم شده یعنی در یک ماه دو سه بار پریود میشم داروی ال دی و مدرورسین پروژسترون هم مصرف کردم ولی جواب نگرفتم دوباره رفتم دکتر گفتن برو سونوگرافی رفتم که جواب سونوگرافی به اینصورت تصویر کیست حاوی آکویناس داخلی و فاقدامات فلوید عروقی واصح در آدرس راست با احتمال کیست درآورید یا هموروئید دیده میشود دکترم باز مدروکسی پروژسترون داد گفت دوماه اینارو استفاده کن بعد دوماه بازم بیا ۸روزه خوردم که امروز دوباره پریود شدم حالا باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

Re: قرص مدروکسی پروژسترون و کلومیفن

سلام دکتر برام قرص کلومیفن و مدروکسی پروژسترون نوشته و دوتا آمپول نمیدونم چی هستن تنبلی تخمدان و کیست ساز هست تخمدانام 9 ماه اقدام برای بارداری کردم قرصام هنوز نگرفتم خیلی قبلا قرص گرفتم میترسم از اینها هم نتیجه نگیرم یه پسر هشت ساله هم دارم خیلی دلم بچه اونم دختر میخاد چیکار کنم 😔

سلام دوست عزیز
داروهایی که برایتان تجویز شده را طبق دستور استفاده کنید و دستورات درمانگرتان را مو به مو اجرا کنید در صورتیکه مشکل شما فقط تنبلی تخمدان باشد با این داروها برطرف خواهد شد و انشالله به زودی به نتیجه خواهید رسید. در مورد جنسیت بعضی از پزشکان رژیم غذایی برای این مسئله توصیه می‌کنند و یا اینکه میتوانید از طریق ivfبه نتیجه دلخواه برسید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان