من یک هفته پیش عکس رنگی گرفتم اصلا اصلا درد نداشت بیشتر ترس داره

فقط بعد از تزریق ماده حاجب توی رحم که با یه سرنگ بدون سوزن انجام میشه

یه دردی مثل درد پری می پیچه تو دلت و زیر دلت همین

البته من شنیدم اگه چسبندگی باشه خیلی درد داره
همیشه آخر هر چیز خوب میشود اگر نشد بدان هنوز آخر آن نرسیده

سلام من تازه عضو این سایت شدم :roll: بعداز 3 دوره مصرف کلومیفن و در روز 13 پریود با داشتن 3 فولیکول به اندازه 22 23 و18 و تزریق آمپول hcg بارداری صورت نگرفت دکترم برای همسرم آزمایش اسپرم تجویز کرد که آزمایش همسرم خوب بودوبرای من هم هیچ دارویی تجویز نکرد وگفتند که اگه بارداری صورت نگرفت باید عکس بندازم که متاسفانه باردار نشدم ومیبایست که عکس رنگی بگیرم آیا احتمال این که گرفتگی ویا چسبندگی داشته باشم هست ؟با تشکر

سلام
دوست عزیزم اگر اقدام شمابه قصد بارداری به 1 سال انجامیده است، بله باید عکس رنگی برای بررسی یا نبودن چسبندگی انجام شود اما اگر کمتر از این زمان است، خیر فعلاً عاملی برای شک به این قضیه وجود ندارد.
دلیل:
در یک زوج کاملاً سالم در هر سیکل فقط 25% احتمال بارداری هست و انتظار که زوجهای سالم تا 12 ماه اقدام برای بارداری، موفق شوند.
كارشناس مامايي فيروز

Re: عکس رنگی از رحم درد دارد؟

دوستان سلام.من دیروز عکس رنگی از رحم انداختم...بدترین تجربه زندگیم بود و واقعا دردش وحشتناک بود.لااقل برای من و 4 نفر دیگری که دیروز بعد از من اینکارو انجام دادند همراه با درد و ناراحتی شدید بود.همه ی ما اگر میدونستیم که قراره همچین دردی رو تحمل کنیم به مرکزی می رفتیم که با بیهوشی یا لااقل بی حسی اینکارو انجام بدن.من رادیولو›ی الزهرا رفته بودم که حتی اون مرکز و اون اتاق از لحاظ ظاهری هم ترسناک بود و ناخوشایند.هنوز هم درد دارم و با اینکه ژلوفن میخورم ولی باز هم موقع راه رفتن احساس درد زیادی دارم...این تجربه دردناک من بود.خوشبحال اونایی که میگن دردش مشابه درد قبل از پریود بوده براشون...در مورد من که میتونم بگم اصلا قابل مقایسه نبود...
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان