خیلی ممنونم.کاش همه مثل شما بودن اخه خیلی از دکترا حتی یک ثانیه هم واسه آدم وقت نمی زارند!!!!همیشه سبز باشید.از خدا واستون آرامش و خوشبختی می خوام :D

خانم دکتر دوستم که از طریق نام من بهتون ایمیل میداد هم اماده شده واسه ای یو ای و ای وی اف.اونو شوهرش هیچ مشکلی ندارند و ناباروریشون بعد 2 سال بی علت مشخص سده.به نظرتون با روشهای بالا حتما بچه دار می شن؟دوستم 29 سالشه

دوست عزیزم خوشبختانه این روش ها معمولا با موفقیت بالایی همرا ه هستند و 50 درصد کسانی که iui انجام میدهند طی 6 سیکل باردار می شوند !
با آرزوی بارداری ایمن برای شما و دوست عزیزتان !
در ضمن از ابراز لطف شما سپاسگزارم !
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوباره.من 1 مهر به تجویز پزشکم و مشورت با شما به خاطر اینکه 2 ماه بود پریود نمی شدم پروژسترون تزریق کردم و بعدم بید از روز 5 پریود قرص بخورم.آیا می تونم بعد ا ماه برای آزمایش تخمک گاری و fsh , lh اقدام کنم؟ایشون به من گن بعد دو دور ه برم پیشش.ولی من می خوام اگه مکنه زودتر اینکارو انجام بدم.ممنونم

سلام
دوست عزیزم من هم معتقدم که بعد از این تاخیر رو ...صلاح نیست که زودتر اقدام کنید صبر کنید تا با گذشت دو دوره، از جوابهایی که می گیرید اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید.
موفق باشید دوست عزیز!
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و تشکر بابت توجهتون.من در اینترنت خوندم که این انتی بادی در مواردی باعث سقط می شود.در این صورت باید در خون باشد که بتواند باعث سقط شود؟پس باید برای این مورد آزمایش خون هم داد؟در صورت وجود این انتی بادی ایا تمام بارداریهای من سقط می شود؟می توان با دارو جلوی سقط را گرفت؟تکرار می کنم باید آزمایش خون هم بدهم؟یعنی ممکن است در تست پس از نزدیکی نباشد لی در خون باشد و باعث سقط شود؟؟؟ممنون

سلام
ذقت کنید که آنتی بادی ضد اسپرم موجب نازایی می شود و نه سقط(چرا که سقط به از بین رفتن بارداری گفته می شود و بارداری هم زمانی ست که دیگر ما با اسگرم کاری نداریم و محصول لقاح ما یعنی تخمک لقاح یافته برای ما اهمیت دارد، حال به فرض هم که انتی بادی ضد اسپرم ی موجود باشد، چه اثری دارد؟!) لااقل من تاکنون مطب معتبری نشنیده ام!
در ثانی تحقیقات نشان داده که آنتی بادی های منی و ترحشات دهانه ی رحم(یعنی همکانها که در PCT کشف می شوند) نقش بسیار قویتری در نازازیی دارند تا آنتی باید های موجود در سرم خون زن و مرد.
پس نیازی به آزمایش خون برای پیدا کردن آنتی بادی نیست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام من سه ساعت پس از نزدیکی pctدادم که در3/.میلی لیتر 50 تا اسپرم بود که پنجاه درصد تحرک داشتند.البته من تا حالا اب منی هسرم وارد بدنم نشده بود.با این حال ایم بدین معنی که کم انتی بادی انتی اسپرم ندارم؟یعنی بعدا اگه مدت بیشتری منی همسرم وارد بدنم شه این انتی بادی ایجاد نمی شه؟دکترم که گفت نتیجه عالیه
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان