2 سال اقدام برای بارداری

سلام و خسته نباشید.من از طیق دوستم با شما آشنا شدم.من و شوهرم بعد 2 سال که اقدام به باردری کردم و تعداد امیزش خوبی داشتیم و هیچ کدوممون هم مشکلی نداریم و سالمیم متاسفانه من باردار نشدم.به نظر شما احتمال ناباروری بی علت در مورد ما هسصت؟اصولا امکان ناباروری بدون علت چقدره؟درمان این ناباروری چیه؟ایا در صورت درمان من صد در ثد مامان می شم؟با تشکر

دوست عزیزم سلام امیدوارم از ورودتون به این سایت بتونید نهایت استفاده رو بکنید !
نازایی غیر قابل توجیه 10 درصد موارد نازایی را تشکیل می دهد و در حال حاضر تنها راه آن IUI یا IVFاست !
كارشناس مامايي فيروز

با سلام از لطفتون ممنونم.به نظر شما چرا من با وجود سلامت باردار نمی شم؟ایا استرس موثره؟؟با روشهای درمانی که گفتید من مامان می شم؟معمولا چقدر طول میکشه؟پسناباروریبدون علت فقط 10درصد نازاییهارو شامل میشه؟؟روشهای iui ,ivf چقدر موثره؟معمولا خوب جواب می ده؟

دوست محترم سلام !
iui تزریق اسپرم شسته شده به داخل رحم میباشد !و معمولا تقریبا نصف بیماران در عرض 6 سیکل ممکن است حامله شوند !
IVF اووسیت های لقاح یافته در محیط آزمایشگاه را در محیط رشد قرار می دهند و در انکئباتئر نگه می دارند و مرحله آخر انتفال جنین بداخل رحم است که 48 ساعت بعد از برداشت تخمک صورت میگیرت شانس بارداری 25-30 درصد است !
كارشناس مامايي فيروز

پس می تونم امیدوار باشم!!ممنونم.ضمنا به نظرتون بهتر نیست من و همسرم از نظر انتی بادی ضد اسپرم هم آزمایش شیم؟چقدر ممکنه در اثر این آنتی بادی باردار نشده باشم؟؟؟با سپاس

شانس بارداری با ای یو ای و ای وی ا

با سلام. می خواستم بپرسم در صورت سلامت من و همسرم و داشتن اسپرم و تخمک مناسب آیا شانس موفقیت iui , ivfبیشتر می شه؟آیا با این دو روش من می تونم در پایان یک سال با توجه به اینکه مشکلی نداریم مامان شم؟در ضمن تئ مقاله ای خوندم در صورتیکه اووسیت رشد خوبی داشته باشه امکان بارداری با ای وی اف 80 درصد در هر دوره است.درسته؟؟؟

سلام !
بله احتمال موفقیت این روش ها بسیار بالاست و بهترین روش درمان نازایی غیر قابل توجیه IVF است !
تقریبا نصف این بیماران با IUIطی 6 سیکل باردار می شوند و شانس بارداری با IVF -ET25-30 درصد است !
كارشناس مامايي فيروز

سلام و قت بخیر.دوستم مراحل انجم ای یو تی ایوی اف رو داره طی میکنه.فقط آی با این روشها احتمال حاملگی خارج رحمی بیشتر می شه؟چون از نظر لوله و عفونت و اینا مشکلی نداره.در صورت رخ دادن حاملگی خارج رحم می تونه بدون جراحی رفعش کنه و باز به درمان ادامه بده؟من تو اینتنت خوندم که درمانهای ناباروری باعث افزایش احتال حاملگی خارج رحم می شن.
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 75 مهمان