می ترسم حامله نشم

سلام تو رو خدا به من کمک کنید. من یه متیه به سرم زده بچه دار نمی شم.پریودم نامنظمه که سونو دادم کیست نداشتم.ضخامت اندمترم5 میلی بوده و کاویته اون بسته بوده.دکتر واسم تست تیروئید و فانکشن تخمدان و پرولاکتین تجوز کرده.من هنوز اقدام به بارداری نکردم چون تو دوران عقدم.به نظر شما در صورت سلامت منو همسرم از نظر اسپرمش ممکنه بازم حامله نشم؟
اخه دوستم و شوهرش بدون مشکلن ولی با وجود اقدم به بارداری 2 ساله باردار نمی شه.بارداری ناباروری بدون علت قابل درمان هست؟شاید مسخره باشه ولی به جوابتون راحتم می کنید!!!!

دوست عزیزم سلام 1ناراحتی شما را درک می کنم !
اما بدانید در دنیا ی امروز دیگر واژه ی ناباروری کم کم از لغت نامه ها حذف خواهد شد و کمتر حالاتی است که قابل درمان نباشد !
تفسیر کامل سونوگرافی را ارسال کنید !
آیا کاویته رحم بسته گفته شده است ؟ شما سونو خود را به پزشک نشان داده اید !؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام گلم و کمک!!!!

سلام .بله نشون دادم گفت یعنی تو اندومتر جنین یا جفت نیست.واسم تست تیروئید و پرولاکتین نوشت.تو سونو فولیکولی مشاهده نشد و کیست هم ندارم.آیا تخمدانم کم کاره؟با وجوی که کیست نداشتم؟من می تونم تخمکگذاری سالمی اشته باشم؟چطور می تونم بفهمم تخمک سالم و باروری دارم؟؟؟؟ماههاییکه پیود می شم درد سینه رو دارم.این یعنی تخمک گذاری دارم؟

دوست عزیزم میگم اگه من و نامزدم مشکلی نداشته باشیم تو آزمایشا چقدر مکنه بچه دار نشیم؟منظورم ناباروری بدون علته.ایا ناباری بدون علت درمان قطعی داره؟؟؟؟؟؟؟ببخشیدا ولی به خدا فکرم خیلی درگیره

سلام
من یک سال و نیمه که سقط کردم و از اون موقع باردار نشدم،آزمایشاتم سالم بوده دارو هم مصرف کردم اما بی نتیجه بود،آزمایش شوهرم هم سالم بوده
ظر آخر دکتر این بود که عکس رنگی بندازم ولی اگه اونم سالم باشه چکار باید بکنم
آیا استرسی که به خاطر این مشکل منو درگیر کرده میتونه عامل ناباروری باشه؟
لطفا کمکم کنید :(

عزیزم استرس تاثیر گذار است و داشتن آرامش می تواند دوای خیلی از مشکلات باشد 1
اما استرس چرا امروزه دیگر کمتر حالاتی از ناباروری هستند که درمان ندارند !
شما عکس رنگی را بیاندازید گاه خود عکس رنگی جنبه درمانی دارد !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 57 مهمان