سلام
دوست عزیزم این آزمایش با تمرکز بر شمارش سلولهای خونی و رد کم خونی انجام شده است
که در آن تعداد گلبولهای قرمز؛ هموگلوبین, هماتوکریت، متوسط حجم گویچه های قرمز، مقدار متوسط هموگلوبین گویچه های قرمز و غلظت متوسط هموگلوبین گویچه های قرمز نرمال و نیز تعداد گلبولهای سفید؛ لمفوسیت و مونوسیت و گرانولوسیت نیز نرمال گزارش شده است.
البته گرانولوسیتgrn معمولاً تا 6/6 گزارش می شود اما برای شما هم (یعنی این اندازه اختلاف کم حانز اهمیت تلقی نمی شود)
نظر درمانگر شما ارجح است.
همچنان سلامت و پایدار باشید...
در پناه خدا

كارشناس مامايي فيروز

سلام،
آخرین روز پریود من 28/05/1389 بوده . روز 25/06/89 لک بینی داشتم و در تاریخ 31/06/89 تست بارداری مثبت .پس از مراجعه به پزشک و انجام آزمایش بتا.. در تاریخ 1/07/89 تیتر بتا 395 بود و پزشک مجددا آزمایش بتا را تکرار کرد و در تاریخ 4/7/89 تیتر بتا 1066 و در تاریخ 6/7/89 تیتر بتا 1889 بود ولی پزشک مجددا دستور تکرار آن را در تاریخ های 8/7 89 و 10/7/89 را داد و تا امروز لکه بینی و خون ریزی نداشتم ضمنا 39 ساله هستم.و یک فرزند 7 ساله دارم خواستم بدونم آیا امکان بارداری خارج از رحم وجود دارد.
با تشکر gol :?:

سلام
دوست عزیزم اولاً بارداری تون رو تبریک می گم و امیدوارم که سالم و سلامت به انتها برساندیش.
بعد از اون این سونوهای سریالی که برای شما درخواست شما یکی از مواردانجامش بررسی حاملگی داخل رحمی ست که البته تا اینجای کار به نفع حاملگی طبیعی بوده است.
( متوسط زمان دوبرابر شدن HCG در حاملگی داخل رحمی 48ساعت است ) در مورد شما هم همینطور بوده.
اما پزشکتان دلیل این شک و بررسی زیاد را چه چیزی بیان کرذند؟
سونوگرافی چطور نداشتید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید من در هفته 19 بارداری هستم اولین روز اخرین پریود من 1 خرداد است من از هفته 9 کمردرد دارم ووقتی میخوابم باید یکی مرا بلند کند جفت جنین هم خلفی است وجنس ان هم دختر میشه بفرمایید علت چیست ایا خطر سقط وجود دارد دکتر خودم میگه حتما سرما به بغل هات خورده وگفت از زیر پوش استفاده کنم ولی تاثیری نداشت لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم

سلام
دوست عزیزم علت یابی درد فقط و فقط بالینی صورت می گیرد و من از این طریق نمی توانم کمک خاصی کنم اما این رو می توانم بگم که در بارداری افراد از کمردرد خفیفی معمولاً شکایت دارند اما هفته ی 9 به دلیل اینکه هنوز اضافه بار زیادی ندارید کمی زود است.
دردهایی که باید نگران باشید: درد زیر دل همراه انقباضات رحمی شبیه به دوران قاعدگی یا تیر کشیدن به کشاله ران.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان