تفسير عكس رنگي رحم

مدیران انجمن: KarshenaseMamaee, golenarges

niyayesh.
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

Re: تفسير عكس رنگي رحم

پستتوسط niyayesh. » چهار شنبه 27 اردیبهشت 1396, 5:06 am

با عرض سلام و خسته نباشید
زنی هستم سی و شش ساله با یک فرزند برای فرزند دوم برای بارداری اقدام کردم یک سال هر ماه دو مرتبه وسط ماه نزدیکی داشتم باردار نشدم پس از مراجعه به متخصص پس از انجام آزمایشات و گرفتن عکس رنگی از رحم به این نتیجه رسیدند که لوله سمت چپ مسدود و اطراف لوله سمت راست چسبندگی دارد . برای لاپروسکوپی نوبت داد بهم ولی برای لاپروسکپی به متخصص بهتر در استان مراجعه کردم ایشان گفتند لاپروسکوپی بی فایده است و نظرشان ای وی اف است . چون درصد بارداری با ای وی اف کم است و هزینه اش بالا بود سه ماه دارو تجویز کردند تا باردار شوم حال نمیدانم امکان بارداری می باشد یا لاپروسکپی را انجام دهم ؟

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
كارشناس گروه بهداشتي فيروز
تماس:

پستتوسط KarshenaseMamaee » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1396, 7:58 pm

niyayesh. نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید
زنی هستم سی و شش ساله با یک فرزند برای فرزند دوم برای بارداری اقدام کردم یک سال هر ماه دو مرتبه وسط ماه نزدیکی داشتم باردار نشدم پس از مراجعه به متخصص پس از انجام آزمایشات و گرفتن عکس رنگی از رحم به این نتیجه رسیدند که لوله سمت چپ مسدود و اطراف لوله سمت راست چسبندگی دارد . برای لاپروسکوپی نوبت داد بهم ولی برای لاپروسکپی به متخصص بهتر در استان مراجعه کردم ایشان گفتند لاپروسکوپی بی فایده است و نظرشان ای وی اف است . چون درصد بارداری با ای وی اف کم است و هزینه اش بالا بود سه ماه دارو تجویز کردند تا باردار شوم حال نمیدانم امکان بارداری می باشد یا لاپروسکپی را انجام دهم ؟

سلام
بله همینطوره
نظر متخصصین که بالینی بررسی کنند ارجحیت دارد اما لاپاراسکوپی توصیه می شود.
كارشناس مامايي فيروز

یاسمن مشتری
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط یاسمن مشتری » سه شنبه 26 دی 1396, 3:11 pm

با سلام لطفا عکس منو تفسیر کنید.در گرافی ساده قبل از تزریق ماده حاجب درمحوطه لگن ضایعه مشهود نیست. پس از تزریق رحم با شکل طبیعی بخوبی مشهود است.filling Defectدر کاوینه آندومتر مشهود است که هرچندمیتواند airbubble باشد تطابق با سونو گرافی توصیه میشود.لوله های رحمی دوطرف قابل رویتند و spilageپریتوئال صورت گرفته است. علائم گرافی نفع انسداد یا هیدروسالینکس مشاهده نگردید. در ضمن من دو هفته قبل هم سونوگرافی معمولی شدم و تو مطب دکترهم سونوگرافی واژینال شدم هردو سونو گفتن مشکلی نداری و همه چیز طبیعیه.تو سونوم همه چیزو نرمال نوشته دو هفته قبل عکس رنگی.

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
تماس:

پستتوسط KarshenaseMamaee » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 10:34 am

پس نرمال است عزیزم
اجتمالا همان حباب هوا بوده
كارشناس مامايي فيروز

حوریه و محمد
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

پستتوسط حوریه و محمد » یک شنبه 19 فروردین 1397, 11:09 pm

سلام.لطفا جواب عکس رنگی من رو تفسیر کنید.دکتر اونجا به من گفت لوله های سمت راستت رو به بالا تغییر شکل داده و احتمال بارداری طبیعی ندارم و اینکه لوله ی چپم گرفتگی داشته و رفع شده.درسته؟

هيستروسالپنگوگرافي
يک کانولا درمحل سرويکال OS قرار داده شد و ماده حاجب تزريق شد
کانال سرويکال طول وديامتر نرمال و بوردر smooth دارد
رحم لتروورسه به راست قرار دارد و ماده حاجب آنرا بطورکامل پرنموده است
کاويته رحم داراي شکل نرمال کنتورهاي صاف و قابليت اتساع طبيعي بوده وهيچ فيلينگ ديفکتي درآن ديده نميشود
فالوپين تيوب ها داراي ديامتر نرمال بوده ويک unobstructed filling را نشان ميدهد
نماي مخاطي بخش امپولر طبيعي به نظر ميرسد
Spillage ماده حاجب در هردو سمت دیده می شود كه در طرف راست بیشتر بوده و به سمت پاراكولیك گاتر راست انتشار پیدا كرده است.
آخرین ويرايش توسط 1 on حوریه و محمد, ويرايش شده در 0.

Kevin Hope
عضو جدید
عضو جدید
تماس:

nike air pegasus womens

پستتوسط Kevin Hope » دو شنبه 20 فروردین 1397, 8:09 am

Nike is always keeping them in their mind that nike air pegasus womens they must improve their products with the best performance about devises and contracture.You ae able to seek for one clever method to write a review about a pair of shoe. It means that the people will have difference between every one as well as each pair of shoes. Certainly, what kinds of shoes are able to be one pair of excellent shoes for every one to put on? Otherwise how can you know one pair of shoes are not suitable to put on for wearers? Ahead of taking down the review about shoes, I have known the most devise and styles of shoes. After that I was going to look at the reactions about the different customers. Finally the customers were going to show their face expression about finding out what kinds of shoes and what they really want to be come along with shoes.The runner with light weight ought to have one pair of shoes which is general designed.

For instance, the products made by Timberland company include not only boots, but also clothes, watches and so on. Nike air max 2010 which wins nike air pegasus 34 the championship among kinds of sports shoes has many members in it from basketball shoes to football skirts and even some types of it can be used for two purposes.With Nike Dunk shoes on feet; you can not only play basketball, but also enjoy skateboarding. People can fully enjoy the excitements during the sports with different kinds of Nike Dunk shoes on feet. Other tha nike zoom pegasus womens n Nike, no brands are so successful. According to Nike's new plan, Nike air max 24-7 and Nike self-lacing shoes will be released. By wearing the above types of shoes, you can also get entertainments in course of doing excise.

This can be regarded as submit of Nike shoes. But anyway, this should be attributed to the culture of Nike Company. Nike Company shows great creativity, in addition, it attaches much importance to the current politics and environment. All the above matters win Nike a superior status among brands. What Nike shoes expect to get is to satisfy different needs of customers. The multiple-function of Nike Dunk can best illustrate this point.People tend to pay attention to the innovations of the skateboard at the end of the 21st century, nevertheless nike zoom kd , no company could offer professional shoes for skateboarding. As to Nike Dunks, they are stable and comfortable, moreover, they can show satisfying sports conditions.

Owing to the above reasons, skateboarding fans show great love to Nike Dunks. Later, shoes specially for skateboarding appeared. In reality; they were the Nike SB Dunks. These shoes are endowed with Zoom Air insole which is unique to Nike and the so-called "Puffy tongue" which is the feature of skateboarders' sneakers. These fashionable Nike SB Dunks could be seen anywhere on the streets and they were also greatly favored by enthusiastic collectors of sneakers. The producing line of Nike SB doesn't stop. For Nike Company wants to satisfy the hip hop fans, and it expects to bring some fun to people wrapped by studies.Nike Dunk was a successor of basketball line in the very beginning.

Nike Mercurial Talaria and Mercurial Vapor shoes are favored by people from all corners of the world.Shanghai became the sports heaven in August. Nike sports meeting held at the Shanghai stadium outfield on August 18 to 21. It includes a collection of basketball, football, running, extreme sports, tennis, golf, women's training fighting and exciting activities. People all enjoy doing sports in the hustle and bustle of the city life; sports can excavate the potential and challenge the individual limit. Liu Xiang arena launched LX Xiang series of exclusive apparel, which is the Nike sports department of grand opera. As Nike launched the first person exclusive series for track and field athletes for the first time.

LX Xiang lasted the flying logo that is the first collaboration with Nike for three years, the wings is still the most recognition element. The new primary logo shows the wings brea nike blazer high k through box of meaning, it is the symbolic of the movement to break the shackles and challenge the world.As fans pay more attention to the famous stars, everyday Nike sport department of basketball is full of people. Many people gathered there when the famous stars came.The stars observed Nike national amateur basketball game for all age groups in the finals; they also walked off the court and gave their professional guidance to the players. There are many basketball training camp such as Duke University team and Georgetown University team, Duk http://www.willyoubhere.com/images/detail/nike air pegasus 34-380jba.jpg e University and Chinese Olympic men's team will practice this time.

نمایه کاربر
KarshenaseMamaee
تماس:

پستتوسط KarshenaseMamaee » چهار شنبه 22 فروردین 1397, 9:02 am

حوریه و محمد نوشته شده:سلام.لطفا جواب عکس رنگی من رو تفسیر کنید.دکتر اونجا به من گفت لوله های سمت راستت رو به بالا تغییر شکل داده و احتمال بارداری طبیعی ندارم و اینکه لوله ی چپم گرفتگی داشته و رفع شده.درسته؟

هيستروسالپنگوگرافي
يک کانولا درمحل سرويکال OS قرار داده شد و ماده حاجب تزريق شد
کانال سرويکال طول وديامتر نرمال و بوردر smooth دارد
رحم لتروورسه به راست قرار دارد و ماده حاجب آنرا بطورکامل پرنموده است
کاويته رحم داراي شکل نرمال کنتورهاي صاف و قابليت اتساع طبيعي بوده وهيچ فيلينگ ديفکتي درآن ديده نميشود
فالوپين تيوب ها داراي ديامتر نرمال بوده ويک unobstructed filling را نشان ميدهد
نماي مخاطي بخش امپولر طبيعي به نظر ميرسد
Spillage ماده حاجب در هردو سمت دیده می شود كه در طرف راست بیشتر بوده و به سمت پاراكولیك گاتر راست انتشار پیدا كرده است.

سلام عزیزم
خداروشکر نرمال بوده
كارشناس مامايي فيروز

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان