تغذیه قبل از بارداری

سلام خسته نباشید
من تقریبا 6 ماه پیش 1 سقط خود به خودی داشتم و حالا دکتر به هم گفته می تونی دوباره باردار بشی و لی من تقربیا از دوماه قبل از عید ورزش کردم و رزیم گرفتم . الان همینطور برنج اصلا نمیخورم گوشت خیلی کم . و چن کیللویی هم کم کرئم میخواستم بدون البته دیگه ورزش نرفتم . بدون اشکال نداره تا وقتی باردار نشدم به رزیم ادامه بدم . فقط ورزش رو قطع کنم توی دستور رزیم هم کرفس خیلی زیاد همینطور سبزیجات .مرسی من و راهنمایی کنید من استرس چاق سدن رو خیلی دارم .

سلام
فریماه عزیز! هنگام بررسی سوالات تالار به سوال پاسخ نداده ی شما برخوردم که احتمال می دهم در جریان سوالات مطرح شده به علت زیاد بودن سوالات، از صفحه ی اصلی سایت قبل از رویت من حذف شده ...
ضمن عذرخواهی از تاخیر:
دوست عزیز رژیمی که از نظر مصرف گوشت قرمز فقیر باشد به تدریج مهمترین منبع دریافت آهن را در فرد را از آو دریغ کرده و نتیجه ی خوبی ندارد. و همینطور کمبود مصرف غلات و ...
توصیه می کنم حتماً برای انتخاب رژیم در ماههایی که قرار است بدن شما آمادگی لازم برای دوران بارداری را کسب کند با متخصص تغذیه که از اقدام شما برای بارداری مطلع است، کمک بگیرید.
و همنیطور در تنظیم این رژیم، آزمایشات پیش از بارداری تون رو هم مد نظر داشته باشید تا اگر کمبودی هست پیش از بارداری حتماً با تغذیه درست و در صورت نیاز با مکمل جبران شود.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

خانم کارشناس محترم خوردن جایی هنگام اقدام به بارداری مضر است یا بعد از باردار شدن چون من مصرف چاییم خیلی بالاست. طوری که حتی قرص هایی که مصرف ممیکنم نیز با جایی است. آیا مضر است!
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام مليساي نازنين

من شنيدم كه ميگن خوردن قرص همراه چايي گاهيي باعث اختلال در تاثير قرص ميشه.

وبه زن باردار هم توصيه ميشه كه چايي كمتر مصرف كنه چون داراي كافئين هست.
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان