درد مداوم و پریود نا منظم

سلام
ممنون از سایت خوبتون و راهنمایی های سودمندتون
من یک سری مشکلات جسمی پیدا کرده بودم که در حال گشتن توی اینترنت برای علت مشکلم با سایت شما روبرو شدم. الان اینجا عضو شدم و فکر می کنم راهنمایی هاتون کمکم می کنه

من 30 سال دارم و ازدواج کردم. حدود 1 ماهی هست که دردهای زیاد و همیشگی در تخمدان راستم حس می کنم، مخصوصا موقع خم شدن. پریود من هم خیلی نامنظم هست ولی درمانی نکردم. می خواستم بدونم علت این درد تخمدان چیه؟

ممنون می شم راهنماییم کنید

سلام دوست من... من مريم هستم.خوش اومدي.. بچه هاي اينجا خيلي خوبن و مهربون.. حتما كمكت ميكنن... كارشناس مامايي هم همينطور
عزيزم چون ميگ درد داري و پريودت هم نامنظمه شايد كيست داري گلم... نگراني نداره زود رفع ميشه.. درهرصورت بهتره يك سونو بدي يا بري پيش دكتر زنان
دوستت دارم..موفق باشي

سلام مرجان خانم

به جمع ما خوش اومدي.................................

عزيزم شايد به زمان تخمكگذاريت نزديك باشه ؟؟؟؟

اگه پري نامنظمي داري شايد تنبلي و يا كيست تخمدان داشته باشي ولي همه اينها شايد و اما اگر است عزيزم ....

بهترين راه سونو از تخمدانها هستش كه خيالت راهت بشه و مطمئن بشي كه انشااله مشكلي نداري................................
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

Re: درد مداوم و پریود نا منظم

marjanh نوشته شده:سلام
ممنون از سایت خوبتون و راهنمایی های سودمندتون
من یک سری مشکلات جسمی پیدا کرده بودم که در حال گشتن توی اینترنت برای علت مشکلم با سایت شما روبرو شدم. الان اینجا عضو شدم و فکر می کنم راهنمایی هاتون کمکم می کنه

من 30 سال دارم و ازدواج کردم. حدود 1 ماهی هست که دردهای زیاد و همیشگی در تخمدان راستم حس می کنم، مخصوصا موقع خم شدن. پریود من هم خیلی نامنظم هست ولی درمانی نکردم. می خواستم بدونم علت این درد تخمدان چیه؟

ممنون می شم راهنماییم کنید
سلام
مرجان عزیز! به سایت فیروز خوش آمدید!
برای تشخیص علت درد تخمدان باید دو فاکتور رو در دست داشته باشیم: نتیجه معاینه داخلی و نیز سونوی تخمدان.
داروهای محرک تخمک گذاری که استفاده نکرده اید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام، ممنونم از همتون به خاطر راهنماییتون

دارویی استفاده نکرده بودم، و این هفته دارم به دکتر زنان مراجعه می کنم
باز هم ممنون
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت جسمی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان