در استانه سقط

سلام دوستان فیروزه ای و کارشناس محترم
برای سومین بار دارم سقط تجربه میکنم، از چهارشنبه شب دل درد شدید گرفتم و از صبحش خونریزی دارم و مقدارش در حال افزایش، بیمارستان رفتم و دکتر گفتن بخواب و کاری نمیشه کرد.
با اینکه همه ازمایشاتمونطبیعی بوده ولی.... نمیدونم چرا....
حکمتش? اگر راه حل یا ازمایش دیگه ای بنظرتون میرسه بهم خبر بدید.ممنون
دعام کنید چون حال روحیم خرابه احساس میکنم دیگه تحمل ندارم و حالا تا چند روز بااین خونریزی باید بسازم تا دفع شه.سر درد و ضعف.
دعام کنید. :wink:

مرکز سقط های مکرر ابن سینا

سلام محیا عزیز.....................کاملا درکت میکنم عزیزم..............منم 2 بار این تجربه تلخ رو داشتم .................عزیزم من کلینیک سقطهای مکرر ابن سینا میرم............به شما هم پیشنهاد میکنم که اونجا بری..چون اونجا یه سری ازمایشات میگیرن که دکتر زنان این ازمایشات رو نمینویسه یعنی تو تخصصشون نیست...............ولی اینجا ازمایشات مخصوص سقط رو میگیرن ولی هزینه هاش خیلی بالاست.... :roll:
من عکس رنگی از رحم انداختم که مشکلی نبود ....از ؤنتیک هم دادیم که مشکلی نداشته....ازمایشاتمون 2 خرداد اماده میشه .......ببینیم مشکلمون چیه؟؟

عزیزم شما چند سالتونه؟من 28 سالمه و 3 سال و نیمه که ازدواج کردم و سقطام یکی 31 خرداد و یکی 25 دی 90 بوده ..............

Re: در استانه سقط

mahya نوشته شده:سلام دوستان فیروزه ای و کارشناس محترم
برای سومین بار دارم سقط تجربه میکنم، از چهارشنبه شب دل درد شدید گرفتم و از صبحش خونریزی دارم و مقدارش در حال افزایش، بیمارستان رفتم و دکتر گفتن بخواب و کاری نمیشه کرد.
با اینکه همه ازمایشاتمونطبیعی بوده ولی.... نمیدونم چرا....
حکمتش? اگر راه حل یا ازمایش دیگه ای بنظرتون میرسه بهم خبر بدید.ممنون
دعام کنید چون حال روحیم خرابه احساس میکنم دیگه تحمل ندارم و حالا تا چند روز بااین خونریزی باید بسازم تا دفع شه.سر درد و ضعف.
دعام کنید. :wink:
سلام محیاجان! امیدوارم که این وضعیت رو با کمترین تاراحتی جسمی به پایان ببرید. دعاگوی شما هستم! مطمئن باشید که روزهای شیرین پس از این روزها حتماً اتفاق خواهد افتاد! فقط باید با توکل و صبر این روزها رو بگذرونید. اگر کمی از دست من بر می آید بفرمائید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم
من هنوز سقط نکردم لکه بینی دارم. نمیدونم دلم میخواد با یه دکتر دیگه مشورت کنم. باید چی کار کنم.
سونو 5 شنبه 6 هفته و دو روز بود و شروع پ 12/1 بوده درسته هنوزم قلب نداره. میشه راهنماییم کنید.

سلام بله پنج شنبه اخرین سونویی که دارم به شرح زیر:
رحم حاوی ساک بی قطب و ضربان
واضح است سن ان بر اساس جی اس 18 میلی متر و حدود 6 هفته و دو روز
جی اس پایین تر ازحد مطلوب
تخمدان چپ حاوی کیست لوتئال 24 میلی متر.
با تشکر منتظر راهنمایی تان هستم.

سلام
دوست عزیزم ساک با قطر 18 بوده که ما انتظار داریم در این سن حدود 20 باشد و فتال پل یا قطب جیننی دیده شود اما این سونو به خودی خود به نفع سقط نمی رود ومی طلبید که در صورتی که شرایط هیمنطور ماند با اختلاف 1 هفته از این سونو، سونو تکرار شود. چون بزرگترین قطر ساک روزی 1.1 رشد می کند .
كارشناس مامايي فيروز

سلام مهیا جان
همدردی ما رو بپذیر ، میدونم خیلی سخته ولی مطمئن باش که:
در ناامیدی بسی امید است پایان شب سیه سفید است
توکل بر خدا کن و همه چیزو بسپار دست اون قادر بیهمتا.........
مریم

سلام بله پنج شنبه اخرین سونویی که دارم به شرح زیر:
رحم حاوی ساک بی قطب و ضربان
واضح است سن ان بر اساس جی اس 18 میلی متر و حدود 6 هفته و دو روز
جی اس پایین تر ازحد مطلوب
تخمدان چپ حاوی کیست لوتئال 24 میلی متر.
با تشکر منتظر راهنمایی تان هستم.
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت جسمی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان