سلا کمر درد

سلام .من تقریبا دوماهه که اقدام به بارداری کردم اما طی این دو ماه مرتب زیر شکمم والانم کمرم خیلی درد میکنه ومیکشه توی پهلو وزیر شکمم.چند وقت پیش هم رفتم دکتر گفت یکم عفونت داری دارو داد منم استفاده کردم.تروخدا بگید چکارکنم دیگه از بس دکتر رفتم خسته شدم؟؟؟؟

سلام من پریودم منظم نیست هیچوقت یبارجلومیندازم یبار عقب این ماه باتوجه به ماه پیش 5روزه عقب انداختم ماه پیش جلوانداختم.دکترهم زیادرفتم امامنظم نشدم.من3دی با نامزدم رابطه داشتم اما منی برخورد نکرد ونزدیکی کامل نبود بعده اون هرماه پریودشدم اما این ماه عقب انداختم 6روزه نگرانم نکنه باردار باشم اخه میگن تا 5ماه بعضیاپریود میشن نکنه حامله ام اما دل درد دارم مثله درده پریودومعدمم درد میکنه ممکنه با این توصیف باردار باشم؟

سلام من پریودم منظم نیست هیچوقت یبارجلومیندازم یبار عقب این ماه باتوجه به ماه پیش 5روزه عقب انداختم ماه پیش جلوانداختم.دکترهم زیادرفتم امامنظم نشدم.من3دی با نامزدم رابطه داشتم اما منی برخورد نکرد ونزدیکی کامل نبود بعده اون هرماه پریودشدم اما این ماه عقب انداختم 6روزه نگرانم نکنه باردار باشم اخه میگن تا 5ماه بعضیاپریود میشن نکنه حامله ام اما دل درد دارم مثله درده پریودومعدمم درد میکنه ممکنه با این توصیف باردار باشم؟

خانم عزیزم اولا اینکه نگران نباش چون اگه ماه قبل پریود شدی دیگه خبری از حاملگی نیست.تو دوران حاملگی لکه بینی هست نه پریودی بعدم زن حامله پنج ماهه دیگه شکمش بزرگه.یه لطفی بکنید سوالاتون رو تو صفحات خودتون بنویسید نه در جواب سوالات ما.تا ماهم بتونیم جواب بگیریم ممنون

سلام .من تقریبا دوماهه که اقدام به بارداری کردم اما طی این دو ماه مرتب زیر شکمم والانم کمرم خیلی درد میکنه ومیکشه توی پهلو وزیر شکمم.چند وقت پیش هم رفتم دکتر گفت یکم عفونت داری دارو داد منم استفاده کردم.تروخدا بگید چکارکنم دیگه از بس دکتر رفتم خسته شدم.تروخدا چرا من هرچی سوال میپرسم دیگه کارشناسا جواب نمیدن....

رهاجان! سلام
ادامه این دردها(دقیقاً دردی که شما ذکر می کنید) به احتمال فراوان ، عدم درمان عفونت قبلی را تذکر می دهد.
و به واقع عفونت جز با مراجعه بالینی (البته به درمانگری حاذق) رفع نمی شود.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت جسمی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان