Re: لکه بینی

سلام
ابتدا باید از نبود بارداری مطمئن شوید در غیر این صورت به عدم تعادل هورمون ها و .. مربوط شود
اگر هم تاخیر تون بیش از 1 هفته است در صورت منفی بودن تست بارداری آمپول پروژسترون بزنید که پریود شوید .تاخیر به صلاح بدن نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام من هميشه دوره هاي منظم ٣٠ روز داشتم اما از ٥ ماه پيش متوجه شدم ٢٦ روز شده ام، اين ماه اقدام به بارداري كردم و روز ٢٦ تست بي بي چك زدم و خيلي خط كمرنگ مثبت بود، اما روز ٣٠ شب حدودا ساعت٨ يا ٩ يك لكه خيلي خيلي روشن و خيلي خيلي كوچك كه به سختي ديده ميشد ديدم و فردا صبح زياد شد، روز اول روشنتر بود و روز دوم مثل پريود عادي و روز سوم هم قطع شد، الان روز ٤ هستم و هيچ چيزي نيست، ديروز دكتر رفتم و اون هم تست بي بي چك زد و منفي بود و گفت٢ هفته ديگه برم آزمايش خون بدم. چقدر احتمال بارداري هست؟ اصلا احتمالا هست؟ گيج شدم!

سلام کارشناس مهربون من چهار ماهه واسه بارداری اقدام کردم هیچ دارویی نمی‌خورم واسه بارداری دو ماه سونو دادم سایز فولیکولام خوب بود کم کاری تیروئید هم دارم که دارو میخورم همیشه سیکل منظم ۲۸ روزه دارم این ماه دو روز زودتر از موعدم پریود شدم اما خیلی کم صبح شروع شد و ساعت ۶ کاملا قطع شد رنگ خونم نسبت به ماه های قبل روشنتر بود صورتی نبود قرمز روشن تخمدانم درد می‌کنه چرا اینجوری شدم خیلی نگرانم این ماه خیلی سنگین ورزش کردم

سلام
ممکنه نقص کوچکی در فاز لوتئال(فاز بعد از تخمک گذاری تا پریود بعدی) بوده باشد و سپس چند روز بعد از لکه بینی پریود شوید
نگران نباشید.
از نرمال شدن هورمون تیروئید در آزمایش هم حتما مطمئن شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید ی سوالی داشتم.من این ماه با چن روز تاخیر لکه بینی شدم.الان یک هفتس که لکه بینی دارم.زیر شکمم ی دفه تیر میکشه از دیروز تا الانم دل درد شدیدی دارم.امکان داره بخاطره لانه گزینی باشه؟؟؟

ببخشید ی سوالی داشتم.من این ماه با چن روز تاخیر لکه بینی شدم.الان یک هفتس که لکه بینی دارم.زیر شکمم ی دفه تیر میکشه از دیروز تا الانم دل درد شدیدی دارم.امکان داره بخاطره لانه گزینی باشه؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان