بارداری

سلام
من دوسالی میشه ازدواج کردم وبچه دار نمیشم دکتر رفتم گفتش ک کیست داری وکیستت هم حدود 6سانت ونمیشه عملش کرد و دارویی هم بهم ندادن ک استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

Re: بارداری

سونو رو یک سال پیش گرفتم دیگ نرفتم سونو اونم گم شده ولی کیست قسمت راست هستش و بخاطر همین پای راستم خیلی درد میکنه بنظرتون الان باید چکار کنم دیگ ام نمیتونم برم دکتر شرایطش رو ندارم لطفا راهنماییم کنین نمیخوام بخاطر بچه دار نشدنم زندگیمو از دست بدم

سلام
راستی سه .چهار ماهی میشه از کمر ب پایین طوری درد میکنه ک اصلا نمیتونم از جام بلند شم مخصوصا زمانی ک نزدیک عادت ماهانه ام میشه و همچنین زمانی ک چیز سنگین بلند کنم رفتم دکتر معاینه ام کرد گفت ویتامین D بدنت کم شده برا همین اینطوری میشی نمیدونم مشکلم چیه آیا این ربطی ب کیست داره یا نه ؟

سلام وقت بخیر حالتون خوبه؟ببخشید من هفته ی ۱۱رفتم غربالگریه اول احتمال دادن که جنسیت جنین دختره پریروز رفتم مطب دکترم با دستگاه سونوگرافیش خودش نگا کرد گف پسره الان۱۶هفتمه برا شنبه وقت غربالگریه دوممه از استرس ‌نمیدونستم چیکار کنم گفتم از شما راهنمایی بگیرم ببینم بنظرتون ماله کدوم درسته؟

شرمنده و میخواستم بپرسم چند تا آزمایش و سونو تو بارداری انجام میشه ینی من الان که تو۱۶هفته هستم یه بار برا غربالگری اول رفتم یه بارم شنبه میرم برا دومی بعد از این چن تا مونده آزمایش و سونو و غربالگری؟

سلام دوست عزیز
در حالت معمول یک سونو در هفته۸بارداری جهت تعیین سن حاملگی.سونوی دوم ۱۱-۱۳جهت غربالگری اول.سونو انومالی اسکن هفته ۱۸-۲۰و سونو ٱخر هفته ۳۲ به بعد.ولی در مواردی که پزشک لازم بداند سونوهای بیشتری هم انجام میشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان