ديركرد در پريد

سلام وقت بخير من از زمن پريدم16روز گذشته و پريد نشدم از اخرين نزديكيم تقريبا1 ماه ميگذره سونوگرافي انجام دادم گفته همه چي طبيعي هست و بدون مايع ازاد در لگن
ابته سابقه كيست دارم ولي درسونو چيزي نشون نداد و زير دلم درد دارم سر تريخ پريدم هم حالت پريود داشتم ولي نشدم . البه سابقه دارم كه كه تاخير در پريود دارم و دكترم ي قرص داده كه روزي دوتا بخورم تمام كه شد صبر كنم احتمال بارداري چه قدره

Re: ديركرد در پريد

سلام
با توجه به شرحتون، اگر بارداری هم می بود در زمان سونو طبق قرارداد مامایی حداقل 5 هفته بوده اید و باید در سونو چیزی رویت میشده.
آمپول پروژسترون بزنید تا پریود شوید عزیزم(طبق تجویز درمانگرتون) 2 تا باهم.
حتی برای بارداری هم مشکلی ندارد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام...من پريودي هام تقریبا منظم هست (با دوسه روز دیرکرد)و تنبلی تخمدان دارم و ماه قبل ی ده روز دیر کردم تقریبا سالی دوبار تاخیر درپريودي ب شکل غیرطبیعی دارم بعد دکتر برام قرص گلاي و انس 500 رو نوشت و ویتامین و مکمل....والان هم چهار روزه دیر کردم میخواستم بدونم آیا این قرص پريودي ام رو مرتب می کنه؟ و احتمال هست باردار باشم؟

نمیدونم علایم پریودی یا بارداری

سلام برهمگی من تقریبا ۲ هفته پیش اقدام کردم الان ۳روز به پریودیم مونده کمر درد دارم و زیر دلم و تخمدان سمت چپم خیلی درد میکنه در حدی که پهلوهام درد میگیره...و علائم بارداری تا یه حدی دارم...یکبار بی بی گذاشتم منفی بود البته ۹روز از عمل لقاح گذشته بود..الان نمیدونم وافعا پریودم یا باردار...یکم عجولم

4480101462 نوشته شده:با سلام...من پريودي هام تقریبا منظم هست (با دوسه روز دیرکرد)و تنبلی تخمدان دارم و ماه قبل ی ده روز دیر کردم تقریبا سالی دوبار تاخیر درپريودي ب شکل غیرطبیعی دارم بعد دکتر برام قرص گلاي و انس 500 رو نوشت و ویتامین و مکمل....والان هم چهار روزه دیر کردم میخواستم بدونم آیا این قرص پريودي ام رو مرتب می کنه؟ و احتمال هست باردار باشم؟
سلام
کمک می کند
اما درمان مستقیم و کافی نیست
اگر تنبلی تخمدان دارید حتما مراجعه کنید تا محرک تخمک گذاری تجویز شود و سیر درستی را در پیش بگیرید تا زمان را از دست ندهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم
:evil: :evil: [/b]

Parya22 نوشته شده:سلام من همیشه با استفاده از پروژسترون پرید میشدم اما الان 10روز میگذره فقط یک بار لکه بینی داشتم دلیلش چیه؟ زیردلم وسینه هام هم درد دارن ممنون میشم کمکم کنید
samiar928 نوشته شده:سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم

[quote="samiar928"][quote="Parya22"]سلام من همیشه با استفاده از پروژسترون پرید میشدم اما الان 10روز میگذره فقط یک بار لکه بینی داشتم دلیلش چیه؟ زیردلم وسینه هام هم درد دارن ممنون میشم کمکم کنید[/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote][/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote]

samiar928 نوشته شده:
Parya22 نوشته شده:سلام من همیشه با استفاده از پروژسترون پرید میشدم اما الان 10روز میگذره فقط یک بار لکه بینی داشتم دلیلش چیه؟ زیردلم وسینه هام هم درد دارن ممنون میشم کمکم کنید
samiar928 نوشته شده:سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم

[quote="samiar928"][quote="samiar928"][quote="Parya22"]سلام من همیشه با استفاده از پروژسترون پرید میشدم اما الان 10روز میگذره فقط یک بار لکه بینی داشتم دلیلش چیه؟ زیردلم وسینه هام هم درد دارن ممنون میشم کمکم کنید[/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote][/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote][quote="samiar928"]سلام من پنج روزمونده به عادتم امالکه بینی شفاف پشت سرش ترشح سفیددارم همراه بادل دردوکمردردروزدوم لکه قهوه ای رنگ که ساعتی میبینم پریودم منظم بوده هیچوقت اینجوری نبودم همسرم بی بی چک گرفت تست دادم امامنفی بودلطفا راهنمایی ام کنیداسترس دارم[/quote][/quote]
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان