اقدام برای بارداری

با سلام و خدا قوت خدمت کارشناس محترم.من در اقدام برای بارداری هستم و این بارداری دوم من هستش و هر موقع جلوگیری نکردم بعد از دوران تخمک گذاری دهنم آفت میز نه و سری قبل هم همینجور بودم و دوره درمانش هم خیلی طولانی میشه . سری قبل سقط شد در پنج هفته ، الانم نمیدونم حامله هستم یا نه ولی با زدن آفت دوباره خیلی نگرانم .آیا ربطی به هم داره این موضوع ؟

سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.
میخ هایی در دیوار محکمتر میمانند،
که ضربات سخت تری را تحمل کرده باشند...

Re: اقدام برای بارداری

سلام
دوست عزیزم ! در مورد شک به بارداری که موارد ایجاد شک : تاخیر قاعدگی و ... ست و اگر دارید باید شک کرد و تست داد.
اما از نظر آفت؛ خیر این موردی برای شک به بارداری از نظر علمی نیست.اما در کل توسط متخصص داخلی یا عفونی حاذقی آفتتون رو پیگیری کنید.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
دوست عزیزم ! در مورد شک به بارداری که موارد ایجاد شک : تاخیر قاعدگی و ... ست و اگر دارید باید شک کرد و تست داد.
اما از نظر آفت؛ خیر این موردی برای شک به بارداری از نظر علمی نیست.اما در کل توسط متخصص داخلی یا عفونی حاذقی آفتتون رو پیگیری کنید.

بله کارشناس محترم . منظورم این نبود که من حامله هستم یا نه . منظورم این بود که آیا مشکل هورمونی یا ... دارم ؟متاسفانه دکتر زنان اصلا اهمیتی به این موضوع نمیده
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

KarshenaseMamaee نوشته شده:عزیزم آفت رو باید از متخصص خودش پیگیری کرد اما در مورد مشکل هورمونی مستقل از آفت و دیگر عوامل نامرتبط:
چند ماه است که اقدام کرده اید؟ پریود منظم دارید؟روز سوم قاعدگی آزمایش هورمونی داده اید؟
سلام . ماه اول اقدامم هست . نه هیچ آزمایش هورمونی ندادم و قاعدگی هم منظم است .
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

KarshenaseMamaee نوشته شده:خوب پس عزیزم! فعلاً مشکلی جهت شک به اختلال هورمونی ندارید.اگر 4 ماه اقدام ناموفق داشتید سپس آزمایش هورمونی و سونوگرافی داشته باشید

سلام خدمت کارشناس محترم . من 13 مهر ماه روز اول پری بود و 12 آبان بی بی چک مثبت شد . من چه روزی برا آزمایش خون برم که نخوام دو روز یه بار ازم بتا بگیرن و کی برا سونو برم که قلبش تشکیل شده باشه ؟
راستیاتش سری قبل خیلی منو آزمایش فرستادن و سونوگرافی در صورتیکه با یکم صبر کردن احتیاج به این کارا نبود .
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

سلام . هر چی خدا بخواد همون میشه . امیدم رو از دست نمی دم . کارشناس محترم منتظر من باشین ، بعد از یک هفته تاخیر تست بتا رو براتون می زارم . امیدوارم که همه چی خوب پیش بره .
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

هستی جونم نوشته شده:سلام . هر چی خدا بخواد همون میشه . امیدم رو از دست نمی دم . کارشناس محترم منتظر من باشین ، بعد از یک هفته تاخیر تست بتا رو براتون می زارم . امیدوارم که همه چی خوب پیش بره .

سلام . آولین روز پریود من 13 مهر بود و در تاریخ 19 آبان عدد بتا 4630 بوده . میشه راهنمایی کنید ؟ من کی برا سونوگرافی برم ؟
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

سلام . ممنونم کارشناس محترم . شما خیلی به من کمک کردین . شما با گفتن حقیقت به ما آرامش میدین . واقعا ازتون ممنونم . همیشه دعا می کنم مشکل شما هم حل بشه به یاری خدا . من دیروز رفتم دکتر و سونوواژینال داخل مطب انجام داد و نتیجش این بود ساک حاملگی 5 هفته و 6 روز بدون فتال پل . برای من یکم آذر ماه نوبت زده برا سونو مجدد . و امروز پیام شما رو دیدم که گفتین دو آذر برم .تاریخ نوبتم رو عوض کنم یا همون یکم که نوبت دادن برم ؟
راستی به من شیاف پروژسترون دادن ، نمیدونم چرا شک دارم که استفاده کنم .
سختی،
انسان ها را سرسخت میکند.

سلام و عرض خسته نباشید خدمت کارشناس محترم.سوالی داشتم از حضورتون.در 13 فرودین 96 iufd شدم و جنینن در 32 هفته و سه روز قلبش وایساد و سزارینم کردن.بچه دومم بود و اولی رو با سزارین سر وقت به دنیا آوردم .البته دکتر سر اولی با شکم دردی که داشتم گفته بود ممکنه زایمانه زود رس داشته باشم که با استراحت خدا روشکر اتفاقی نیافتاد.البته سر دومی شکم درد اولی رو نداشتم فقط لگنم درد میگرفت اگر زمین مینشستم تعطیلات عید مسافرت رفتم و همه بهم میگن از مسافرت بوده البته دکتر گفته بند ناف دو دور دور گردنش پیچیده بوده و علت خاصی برای مرگ جنین تشخیص ندادن گفتن مرگ ناگهانی بوده.الان نمیدونم واقعا چی شد که اینجوری شد خیلی ناراحتم برای بچم که از دست رفت برای خودم و سزارین دوباره.از طرفی همش به این فکر میکنم که دیگه نمیتونم بچه دار شم چون بازم ممکنه این اتفاق واسم بیافته.دکترم واسه یه ماه بعد از زایمانم آزمایش واسم نوشت که امروز دادن.الان یکماهه زایمان کردم.نمیدونم این آزمایش واسه چی بود.نمیدونم چی کار کنم؟لطفا راهنماییم کنیم.چه بود بفهمم سر بچم چی اومد ؟بیمارستان چیزی بهم نگفت البته فعلا پروندمو نگرفتم
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان