زايمان زود رس

با سلام خدمت كارشناس محترم و تشكر از وقتي كه براي پاسخگويي ميذاريد.
من 27 ساله هستم. 4 ساله كه ازدواج كردم. در دو سال اول ازدواجم دو تاسقط داشتم كه يك ماهه بودن. البته ناگفته نمونه كه من چون اطلاعاتي در مورد بارداري نداشتم براي اولين بار كه پيش دكتر زنان رفتم و گفتم كه بچه ميخوام اونم برداشت برام دارو نوشت كه زودتر بچه دار بشم ولي من هنوز سه ماه هم نشده بود كه اقدام كرده بودم. بالاخره دو بارداري اولم با دارو بود. البته من پريودهاي خيلي نامنظمي داشتم كه بعد از ازدواج بهتر شد ولي بازم نامنظم بود و سال پيش كاملا منظم شده بود و هميشه كه براي سونو مي رفتم هميشه فوليكول بالغ داشتم. مرداد ماه امسال متوجه شدم كه باردارم و بدون دارو و با اولين اقدام.اوايل بارداري لكه بيني و يك روز هم خونريزي داشتم كه مشكلي پيش نيومد و دكترم برام فوليك اسيد و آ اس آ و هپارين تجويز كرد و چند تا آمپول پرولوتون. بالاخره هر جوري بود رسيدم به ماه 5. از نظر عفونت ادراري هم چند بار آزمايش دادم كه موردي نبود. البته من ماه 5 متوجه شدم كه ديابت بارداري دارم. كه روز قبل از زايمان انسولين هم مصرف كردم در حالي كه روزاي آخر استراحت مطلق بودم. درداي زايمان سراغم اومده بود. هفته 14 كه براي سونو ان تي رفتم همه چي نرمال بود. ولي يه روز قبل از زايمانم فهميدم كه دهانه رحمم باز شده. نمي دونم چرا اينجو.ري شد و پسر عزيزمو در 22 هفتگي از دست دادم.چرا دهانه رحمم باز شده بود. اگر مشكلي بود نبايد سونو نشون مي داد. آيا باز شدن دهانه رحم با كوتاهي دهانه رحم فرق داره. خيلي سر در گمم. تو رو خدا كمكم كنيد. همش فكر مي كنم مقصر دكترم بوده كه بايد سركلاژ ميشدم و اون اهميت نداده. چرا دهانه رحمم باز شد؟

Re: زايمان زود رس

باسلام خدمت شمامشاوران عزیز
من توهفته ی 24هستم سرکلاژم شدم الآن زیرشکمم احساس دردمیکنم گاهی اوقات زیردلمم دردمیگیره جددیدادرد سکمم به پای راستم میزنه دکترم بهم قرص ایزوورین داده میترسم زایمان زودرس داشته باشم لطفاکمکم کنیدمیشه الان امپول برای تکمیل ریه بزنم؟توروخداجوابموبدید خیلی استرس دارم

Re: زايمان زود رس

با سلام. خانم دكتر براي سقط اولم كه سال 90 بود بعد از سقط چون يه ذره باقي مونده بود كورتاژ شدم.ديگه اصلا هيچ كورتاژ يا فريز و ... نداشتم. دقيقا سونو به من گفت كه دهانه رحمت يه كم باز شده و هنوز به زير سي سانت نرسيده. راستش اينقدر حالم بد بود كه اصلا نفهيمدم چي شد. چون همون موقع رفتم بيمارستان بستري شدم. جواب سونو هم داخل پروندم بيمارستان هست.ولي قبلش لكه بيني داشتم.
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان