Re: کانال سرويکس رحم

سلام کارشناس عزيز من الان روغن زيتون و آب هلو ميخورم و بهتر شدم واقعن بارداري سخت ترين کاره دنياست هر چند مامانم همش ميگه تو زياد حساسي ولي واقعن از وقتي با شما صحبت کردم ديگر اينقد نگران نيستم از خدا ميخوام که اوقات خوشي داشته باشيد فقط من تو هفته نوزدهمم آيا هفته بعد حرکتش را حس ميکنم

سلام عزیزم. بارداری به نظر من هم خیلی سخته.مخصوصا واسه کسایی که روزهای سخت انتظار رو گذروندن. نگرانی سالم بودن جگرگوشه ات یه لحظه هم آرومت نمیذاره. تا ماه 4 جفت پایین بود و نگرانی اونو داشتم و حالا که جفت نرمال شده بند ناف دور تادور گردن پسرمه :cry: سپردمش به خدا ولی بازم دلم آروم نمیشه و مدام نگرانشم. الان اول هفته 18 ام و هیچ حرکتی رو حس نمیکنم :( ای کاش حداقل حرکت هاشو حس میکردم که خیالم راحت شه حالش خوبه :( برام دعا کنین
http://ghasedakemehr.blogsky.com

کارشناس عزيز سلام راستش من تو ماه شش بارداريم اما شکمم به اندازه اندازه يک خانم سه ماهه يا چهار ماهه است خيلي ناراحتم ميکنه اين قضيه وزنمم زياد بالا نميره در صورتي که و آزمايشاتم مشکلي نداشت ت دکترم واسم پودر ليدي ميل نوشت و مصرف مي کنم ولي چرا شکمم بالا نمياد خانماي ديگرو ميبينم حالم خراب ميشه

کارشناس عزيز سلام بله من سونو رفتم وکه به صورت زير بود

يک جنين زنده با حرکات و ضربان قلب نرمال به صورت سفاليک مشاهده شد
جفت قدامي گريد يک بوده و فاصله انتحاي تحتاني جفت از in-os برابر ده ميليمتر است
سن بارداري برابر با بيست و دو هفته هست

وزنه جنين 465 گرم است
مايع آمونياک نرمال است
طول کانال سرويکس چهل ميليمتر است
Boulging خفيف منطبق بر محل ناف جنين رويت شد،ممکن است مطرح کننده هرني نافي باشد
کارشناس محتوم اين بولگينگ،هرني نافي چيه دو روزه همش نگرانم آخه چرا اينطوري شد من خيلي مراعات ميکنم يعني بچم نافش مشکل پاره وقتي به دنيا آمد يعني غذا نميتونه بخوره تو رو خدا بگين

سلام
مهدیه جان! تشخیص با درمانگر شماست اما بالجینگ یا برجستگی خفیف در ناحیه ناف رویت شده که گزارش شده ممکن است فتق ناف مطرح باشد البته تا سونوی بعدی آن را تائید نکند قابل اعتبار نیست و تشخیص قطعی هم با معاینه پس از تولد است. چراکه اغلب در دوران جنینی خودش اصلاح می شود و حلقه ی نافی تنگ تر و در آخر بسته می شود .و کمتر پیش می آید که در دوران جنینی برطرف نشده و نوزاد با فتق ناف متولد شود (و حتی به همین دلیل برخی در بارداری نرمال تلقی اش می کنند)
(در نوزادان نارس بیشتر احتمالش می رود که با فتق شان در بارداری برطرف نشود)
که البته اگر هم چنین شود ، اغلب تا 1 سالگی و گاهاً تا 3 سالگی بهبود پیدا می کنند و ندرتا پیش می آید که نیاز شود و پس از 3 سالگی جراحی کنند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزيز ممنونم فقط يک چيز ديگه دکترم به من گفت جنين بعد از هر وعده غذايي بايد چهار تا لگد بزند در صورتي که من صبح ها و ظهر ها که غذا ميخورم چهار تا لگد ميزنه اما شب که ميشه هر چي ميخورم لگد نميزنه هر شب همينطوره من الان تو هفته بيست و پنجم آيا اين اشکالي داره آيا بعد از هر چيزي که ميخورم بايد لگد بزنه

سلام طول سرویکسم در هفته 21بارداری25بود که دکتر استراحت مطلق و آمپول پورلوتون هفته ای یک عدد دادن.میخواستم بدونم ممکن دهانه رحم به حالت اول برگرده و طول سرویکس بیشتر بشه.خیلی نگران زایمان زودرس هستم.چون بعد از چندسال باردارشدم
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان