تخمک گذاری

میشه کمکم کنید گیج شدم من ماه قبل به علت مسافرت 15روز پریودم تاخیر داشت بعد از 6روز که پاک شدم روز 8پریود کیت تخمکگذاری استفاده کردم خط تست خیلییی پر رنگ بود روزای بعدش کمرنگ میشد تا 4روز بعد دوباره خیلی پر رنگ شد و دوباره شروع کرد به کمرنگ شدن این ماه لتروزول استفاده کردم از روز 3تا7پریود الان میخوام بدونم ممکنه تخمک گذاریم بلافاصله بعد از اتمام پریود بود؟؟؟یعنی دوبار تخمک گذاری داشتم؟

Re: تخمک گذاری

niloofar21 نوشته شده:میشه کمکم کنید گیج شدم من ماه قبل به علت مسافرت 15روز پریودم تاخیر داشت بعد از 6روز که پاک شدم روز 8پریود کیت تخمکگذاری استفاده کردم خط تست خیلییی پر رنگ بود روزای بعدش کمرنگ میشد تا 4روز بعد دوباره خیلی پر رنگ شد و دوباره شروع کرد به کمرنگ شدن این ماه لتروزول استفاده کردم از روز 3تا7پریود الان میخوام بدونم ممکنه تخمک گذاریم بلافاصله بعد از اتمام پریود بود؟؟؟یعنی دوبار تخمک گذاری داشتم؟
نه عزیزم احتما شایع: خطای کیت است .اگر تخمکی روز 8 آزاد شود باید سیکل حداکثر 22 روزه باشد. شما سیکلهاتون اینقدر کوتاه است ؟ اگر نیست پس همان روز دومی که مثبت شد ملاک است.
كارشناس مامايي فيروز

خیلیی ممنونم کارشناس عزیز که لطف کردین جواب دادین نه من سیکلام 32روزه بود همیشه ولی چند ماهه نامنظم شده من قبلا هم از کیتای مکس 14استفاده کرده بودم فقط 5روز دو خط روشن میشد اما جالبه الان هر روز مثبته یعنی دو بسته کیت خطا دارن؟!

niloofar21 نوشته شده:خیلیی ممنونم کارشناس عزیز که لطف کردین جواب دادین نه من سیکلام 32روزه بود همیشه ولی چند ماهه نامنظم شده من قبلا هم از کیتای مکس 14استفاده کرده بودم فقط 5روز دو خط روشن میشد اما جالبه الان هر روز مثبته یعنی دو بسته کیت خطا دارن؟!
منظورتون از هر روز مثبته چیست؟!
كارشناس مامايي فيروز

من امروزکه 20سیکل هستم بازم کیت گذاشتم دو خط پر رنگ بود!همون موقع یکیشم دادم به خواهرم که باردار نیست تست کرد کاملا 1خط شد!یعنی مطمعن شدم کیت خراب نیست تو بدن من یه چیزی طبیعی نیست! اخه چرا؟!! :| ببخشید که اینقدر سوال میپرسم من ایران نیستم دکترای اینجا درست جواب نمیدن 

دوست عزیزم من تا به حال در کیت ها نخوانده ام که بارداری باعث مثبت ماندن کیت باشد ، این کیت هورمون LH است آخر.
فقط این همیشه ثابت است که اولین روزی که در پررنگ ترین حالت قرار دارد محتمل است یا باید این قاعده را در نظر بگیریم یا تشخیص از روی کیت رو برای این ماه شما نادیده بگیریم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 17 مهمان