بچه ها بیایییییییین

سلام به همهههههههههههههههههههه. :D :D :D :D :D :D :D :D

کسی نمیخواد به من تبریک بگه؟؟؟؟؟به به چه دوستایی دارم من.چقدر به فکرم هستین :roll:

ملیکای منم روز 19 خردا ساعت 3:25 دقیقه بعدازظهر متولد شد.البته به لطف پارگی کیسه آب :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Re: بچه ها بیایییییییین

ممنون انشاالله عزیزم
بی طاقتم
4 سال منتظر بودم اما رابطه ای نبود
حالا که لطف پروردگار شامل حالم شده بعد 4 سال تشنه حسی هستم که سالیان سال است بخاطرش اشک ها ریختم و افسوس ها خوردم

از فردا می رم اقدام برای تیرماه

توکل به خدا
...

سلام شیناز عزیزم و شفق جون.
ممنون از لطفتون.
شیناز جون انشالله به مراد دلت برسی عزیزم که دیگه وقت نکنی حتی سرت رو بخارونی. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

بچه ها من از روز اول بخاطر شرایط بد خانوادگیم خودم بلند شدم غذا درست کردم و کارامو کردم.بخدا هیچکس بیکس تر از من توی زایمانش نبوده.چند روز بعد ملیکا زردی گرفت بستری شد بیمارستان منم باهاش بودم 4 روز.چندتا از بخیه هام هم توی بیمارستان پاره شد و خونریزی کردم و الان هم با گذشت 13 روز بعد از زایمانم خونریزیم مثل روز اول زایمانه بخاطر اینکه اصلا استراحت نداشتم و ندارم.خیلی وضعیت بدی دارم و بیشتر از همه احساس تنهایی میکنم.نمیدونم چطوری از پس بچه داری و کارای خونه بربیام.شبها که ملیکا بیداره منم بیدارم روزا که میخوابه من با گیجی و سردرد باید کارامو بکنم و خواب تعطیل.
شیناز جون انشالله خدا به تو هم بچه میده و سرت رو گرم بچه داری میکنه اما خدا نکنه مثل من بیکس باشی.

سسسسسسسسسسسسسسسسسسسسلاااااااااااااام عزیزم خیلی خوشحالم که اومدی مدتها بود ازت خبری نداشتم جیگرم
قدم نو رسیده هم مبارک خیلی خیلی بهت تبریک میگم ایشاا........ زیز سیه پدرومادر بزرگ بشه
ناراحت نباش عزیزم درکت میکنم منم 6 ماهه خاب که تعطیل الان دیگه غذا خوردن هم تعطیل شده بچه که میاد بسلامتی همه چی تعطیل میشه بعد قدراون روزا رو میدونی
ووووووووووووووااااااااااااااااااااااااااااااای خدا خیلی خوشحالم که اومدی فداااات
بازم بهت تبریک میگم عزیزم عکسش رو برام بفرست عکس امید رو برات ایمیل میکنم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

خداروشکر با مشکلاتی که داشتی سالم ملیکا جان رو بغل کردی خداروشکر اینجوری قدر بچه هامون رو میدونیم خداروشکر عزیزم
مراقب خودت وملیکا جان باش
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

ممنونم از لطف همگیتون دوستان خوبم. :D :D :D :D
انشالله همتون حاجت روا بشین.موقع زایمان خیلی برا اونایی که بچه ندارن دعا کردم انشالله خدا بهتون سالم و صالحشو بده.
رز جون خیلی سختمه اصلا نمیرسم کاری کنم باورت میشه ساعت 4 بعدازظهر میرسم غذا بخورم؟؟؟خیلی نق نقوء .یکسره گریه میکنه.دیشب منم نشستم باهاش گریه کردم بس که اعصابم خرابه.

ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان