محاسبه

سلام کارشناس عزیزم خوبی؟ایشاا..........
سوالم از خدمت شما عزیز این که اگر پریودی 31 روز باشه روزهای تخمک گذاری چه روزایی میشه ؟؟؟ ممنون عزیزم

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Re: محاسبه

Khanumebkarshenas manam soali daram.man baade zayemanam tule periyodam 10 -11 ruz shode ke ghablan7ruz bud.yani ta10 ya11 ruz lak bini daram.be nazaretun normale?dar zemn man shir ham midam mitune marbut be on bashe? (Bebakhshid roze aziz ke inja soal kardam chon didam soalet dar morede periyode goftam manam beporsam)

رزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
نگوووووو که بازم ............... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

rozroz64 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم خوبی؟ایشاا..........
سوالم از خدمت شما عزیز این که اگر پریودی 31 روز باشه روزهای تخمک گذاری چه روزایی میشه ؟؟؟ ممنون عزیزم
17 ام تا 20 ام محتمل تر است
كارشناس مامايي فيروز

shafagh نوشته شده:Khanumebkarshenas manam soali daram.man baade zayemanam tule periyodam 10 -11 ruz shode ke ghablan7ruz bud.yani ta10 ya11 ruz lak bini daram.be nazaretun normale?dar zemn man shir ham midam mitune marbut be on bashe? (Bebakhshid roze aziz ke inja soal kardam chon didam soalet dar morede periyode goftam manam beporsam)

سلام
دوست عزیزم ، بله در زمان شیر دهی کلآً انتظار نداریم پریودها مانند گذشته منظم و ... باشند و نیز تا 10 روز طول کشیدن قاعدگی نرمال است .کلآً مادران شیرده پیک های پرولاکتین نامرتب دارند و این مساله طبیعی تلقی می شود اما مراقب بارداری هم باشید.روش پیشگیری و ...
كارشناس مامايي فيروز

paridaryai196 نوشته شده:رزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
نگوووووو که بازم ............... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

تو فکرشم :D :D :D

KarshenaseMamaee نوشته شده:
rozroz64 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم خوبی؟ایشاا..........
17 ام تا 20 ام محتمل تر است

از شما کارشناس عزیزم ممنونم

ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان