بارداری پوچ

سلام به همگی . من بارداریم پوچ بود و 4 دی با قرص سایتوتک خونریزیم شروع شد روز اول لخته های بزرگ دفع کردم و امروز که 3 روز می گذره خونریزیم هنوز ادامه داره ولی دیگه لخته دفع نمی شه . به نظر شما ساک حاملگی دفع شده یا نه ؟

کسی مثل من بوده ؟ بیاین و تجربه هاتونو بگید. از کی می تونم اقدام کنم ؟؟؟؟

خانم کارشناس عزیزم به شما احتیاج دارم و خیلی نا امیدم :(

Re: بارداری پوچ

سلام آواجون
عزیزم متاسفم :(
اواجون امیدوار باش حتما حکمتی بوده :D
انشاءالله بزودی دامنت سبز بشه
من تجربه ای ندارم دوستانی که تجربه دارن حتما راهنماییت میکنن و همچینین کارشناس محترم جوابتو میده.
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام آوای عزیز خیلی ناراحت شدم گلم :( :(
ایشاا... بعد 3 تا 6 ماه میتونی اقدام رو شروع کنی عزیزم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

اوا جون اگه ساک حاملگی خارج شده باشه و همه چی دفع شده باشه نباید دیگه حتی یک روز خونریزی داشته باشی عزیزم.حتما دفع نشده منم اینطوری بودم و خونریزی داشتم اما دفع نشده بود.
چند ماهت بود که به خونریزی افتادی؟؟؟؟
برای من 2ماهم بود و یه تیکه گوشت اندازه ای که دستت رو مشت میکنی ازم دفع شد.اون ساک حاملگی بود.اما بعدش بازم خونریزیم قطع نشد وبقایا مونده بود که کورتاژکردم.
خدا بهت صبر بده عزیزم.درکت میکنم خیلی شرایط سختیه.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

Avaa91 نوشته شده:سلام به همگی . من بارداریم پوچ بود و 4 دی با قرص سایتوتک خونریزیم شروع شد روز اول لخته های بزرگ دفع کردم و امروز که 3 روز می گذره خونریزیم هنوز ادامه داره ولی دیگه لخته دفع نمی شه . به نظر شما ساک حاملگی دفع شده یا نه ؟

کسی مثل من بوده ؟ بیاین و تجربه هاتونو بگید. از کی می تونم اقدام کنم ؟؟؟؟

خانم کارشناس عزیزم به شما احتیاج دارم و خیلی نا امیدم :(
سلام گلم
حتما سونوگرافی کنترل بده اگر حجم ناچیزی باقی باشه که باعث ادامه خونریزی شده با استفاده از دارو قابل حله ولی اگه بقایا زیاد باشد باید برای کورتاژ تخلیه ای اقدام شود حتما قرص آهن بخور و بعد دادن سونوگرافی به پزشک رجوع کن
كارشناس مامايي فيروز

انشالله که خونریزیت تموم بشه آوا جون.اما اگه خونریزیت حتی کم باشه و یا لکه بینی داشتی که خیلی طول کشید حتما برو یه سونو انجام بده عزیزم.من وقتی کورتاژ کردم و کلا رحمم تخلیه شد 1ساعت خونریزی داشتم و دیگه بند اومد حتی لکه هم ندیدم دیگه.
کلا نشونه اینکه بفهمی کامل همه چی رو دفع کردی اینه که خونریزی و لکه بینی مداوم نداشته باشی .موفق باشی عزیزم.

اره آوا جون من الان شکر خدا باردارم.ولی خوب بخاطر سقط پارسال تهدید به سقط بودم و لکه بینی داشتم و دل درد و کمر درد و.... همه چی دارم.کلا استراحت مطلقم عزیزم.
گلم بچه من سری قبل تو شکمم مرده بود1ماه ولی من جز دل درد هیچ علامتی نداشتم و وقتی میرفتم پیش دکتر میگفت طبیعیه.
من بخدا کلا 3ماه تمام خونریزی داشتم.چون نمیخواستم کورتاز بشم به حرف یه دکتر احمق گوش دادم و اونم با قرص به سر میگردوندم.ولی اخر سر که خوب پولامونو تخلیه کرد گفت من دیگه نمیتونم برات کاری کنم باید کورتاژ بشی.منم چاره ای نداشتم و رفتم کورتاژ.

ممنونم عزیزم.انشالله.
انشالله شما هم برای بارداری بعدی هیچ مشکلی نداشته باشی و بغلش بگیری.
عزیزم من بعد از 9 ماه باردار شدم چون خیلی کم خون شده بودم و ضعف شدیدی داشتم تقویت کردم توی این9 ماه.
دکتر گفت میتونی بعد از 3 الی6 ماه اقدام کنی ولی ممکنه سقط بشه باز چون مدت زمان بینش کمه و کمرت به سقط عادت میکنه .گفت حداقل تا یک سال بچه دار نشو.

ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان