Re: من هفته 6 هستم یا هفته هفتم؟کارشناس عزیز لطفا کمک کن.

aidahhhh نوشته شده:من اولین روز آخرین پریم 12 مهر بوده.8 الان بتام 34 و 12 ابان 250 بوده.30 ابان که رفتم سونو گفته 5 هفته و 5 روزشه و فقط ساکش دیده میشه.دکترم گفته احتمالا بارداری پوچه.لطفا کمکم کنید.درسته؟
سلام
هفته های شما از روز جمعه 19 مهر شروع میشه
شما الان که 4 آذرماه هست 6 هفته 3 روز تون هست
یک هفته هم صبر کنید دوباره سونو بدین :P
بازم خانم کارشناس براتون توضیح میدن و راهنمایی میکنن
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

aidahhhh نوشته شده:من اولین روز آخرین پریم 12 مهر بوده.8 الان بتام 34 و 12 ابان 250 بوده.30 ابان که رفتم سونو گفته 5 هفته و 5 روزشه و فقط ساکش دیده میشه.دکترم گفته احتمالا بارداری پوچه.لطفا کمکم کنید.درسته؟
با سونوی بعدی تشخیص محرز می شود چراکه احتمال دارد لقاح دیرتر رخ داده باشد و در هنگام سونو به جای 7 هفته ای که انتظار داشتیم واقعاً 5 هفته بوده باشید . اما در کل باید در سونوی بعدی جنین دیده شود(می توانید با اختلاف 1 هفته سونوی واژینال انجام دهید)
كارشناس مامايي فيروز

aidahhhh نوشته شده:نازلی جان مطمینی؟دکتر سونوگرافیمم همینو میگفت.اما دکتر خودم میگه نه.باید از روز اول پری حساب بشه
سلام عزیزم
در حالت نرمال همینطور هست که گفتم
ولی طبق گفته خانم کارشناس اگر لقاح دیرتر انجام بشه هفته ها کمتر میشه
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

من اولین روز آخرین پریودم 23تیر بود20 مرداد از بتام364/4 بود و 17شهریورسونو دادم فقط ساک حاملگی و یولک ساک دیده شد قطب جنینی دیده نشد و قطر ساک حاملگیم17mmبود دکترم برای ده روز بعد 28یه سونوی واژینال نوشت لطفا کمکم کنین امکانش هست تو سونوی بعد جنین دیده بشه؟

واقعیت این است که چون بتا از همان اول مثبت شده پس نمی توانیم فرض را بر دیر تر بودن لقاح و تخمک گذاری و ... بگذاریم، با احتساب این مساله، در سونوی اخیر که 8 هفته داشتید در حد 4-5 هفته انتظاراتمون برآورده شده یعنی جنین و قلب هم باید رویت می شد.در نتیجه از نظر علمی احتمال پوچ بودن بیشتر از عادی بودن است.
البته تا سونوی بعدی هیچ تشخیصی نباید بگذاریم عزیزم.توکل بر خدا که اگر بارداری سلامتی ست پیش برود ان شاء الله
كارشناس مامايي فيروز

با تشکر از پاسخگویی شما و من باز در تاریخ 21رفتم به علت استرس زیاد که داشتم سونوی واژینال قطب جنینی با رشد 6هفته و یک روز و با اندازه4:33mmدیده شد ولی ضربان قلب نداشت دوباره قراره 3 مهر برم سونوی واژینال آیا امکان وجود ضربان قلب است؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان