زردی پوست نوازد

سلام خدمت کارشناس عزیز

زردی پوست نوزاد در اثر چی بوجود میاد؟آیا درسته میگن زردی در پسران بیشتره تا در دختران؟ اگر نوزادی در زمستان بدنیا بیاد ممکنه کمتر دچار زردی بچه یا ربطی نداره؟

اگر مادر از ماه 8 بارداری شربت خاکشیر وعرق کاسنی مصرف کنه تا ثیری در کمتر شدن زردی نوزاد داره ؟یا خیر ممنون میشم پاسخ تمام سوالات من رو بدید سپاسگزارم

Re: زردی پوست نوازد

عزیزم زردی یه بیماری برا نوزاداس که هنوز علتش مشخص نیس حتی خود دکترا هم دلیل اصلیشو نمیدونن
مث ویار خانم باردار که هنوز علتش مشخص نیس
من هیچ دارویی استفاده نکردم و هیچ یک از بچه هام هم خدارو شکر زردی نداشتن
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

sa89324ba نوشته شده:سلام دوستان
منم توی ماه نهم عرق کاسنی و خنکی جات خوردم ولی پسرم زردی گرفت و دو روز زیر دستگاه توی خونه گذاشتیم
ولی بعضیا خوردن و نتیجه گرفتن نمیدونم والا...

صبا :mrgreen: نمیدونستم تجربیات غیرازمایشگاهی و گیاهی هم داری... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

زردی عواملی مختلفی داره

گاهی با خوردن خنکی بچه ها زردی نمیگیرند اما گاهی اوقات هم کبد فعالیت خودش رو به خوبی انجام نمیده باعث میشه نوزاد زردی بگیره

من از ماه 8 بارداری خاکشیرو خنکی زیاد خوردم با این حال تا 40 روز درگیر زردی دخترم بودم و 3 روزهم بستری شد

من نمیتونستم کاسنی بخورم چون علائم زایمان زودرس رو داشتم و خوردن کاسنی زایمان رو جلو میندازه

مشکل دخترم تنبلی کبد بود که بیلی روبینش ثابت مونده بود و پائین نمی اومد

تا اینکه یه پزشک مجرب و با تجربه گفت این مشکل رو داره و اگر این قرص رو مصرف کنی در اینده با مشکل کبد مواجه نمیشیم

این شد که تا 40 روز باید ما قرص فنوباربیتال میدادم و اصلا این دارو رو قطع نمیکردم چون احتمال تشنج وجود داشت و اروم اروم دوزش رو کم کردم تا قطع شد

اما هیچ وقت اون روزا رو از یادم نمیره باید 1 روز درمیون از دستای بچه ام خون میگرفتند بد رگم بود دستاش کبود شده بود

به خاطر اینکه زیر دستگاه فتوترافی هم بود حسابی برنزه شده بود و لباش کبود همین باعث شد پزشکان فکر کنند دخترم مشکل قلبی داره و ما رو چقدر نگران کردند و همین پزشک گفت که اصلا بچه قلبش سوراخ نیست و مشکلی نداره
در ناامیدی بسی امید هست
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان