Re: آی یو آی

Avaa91 نوشته شده:آزی جون اگه خدا منو لایق بدونه برات دعا میکنم ایشالا که هر چی زودتر به آرزوت برسی .

مرسی آوا جون انشالله که بارداری سالمی داشته باشی ... انشالله که منم این ماه 20 آذر خدا بهترین هدیه رو بهم بده

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام کارشناس عزیز من دیروز برای سونو پیش دکتر رفتم چون دوشب پیش یه لک خیلی کمرنگ (کرم رنگ) دیده بودم. با احتساب اولین روز از آخرین پریودم ( 17 مهرماه) باید 6 هفته و 3 روز باشم ولی دکتر 5 هفته رو تشخیص داد و گفت چون من آی یو آی کردم ( 29 و30 مهر) به خاطر همین سن حاملگی پایین تره :!: :!: ساک حاملگیم 11 میلیمتر بود ، من توی سایت دیدم که 7 هفتگی سایز ساک به این اندازه می رسه :!: حالا دکترم گفت دو هفته دیگه برای شنیدن صدای قلب برم .
من 14 کیلو اضافه وزن دارم و دیروز هم فشارم روی 12 بود گاهی وقتها هم تپش قلب دارم که دکتر بهم آ اس آ 80 داد و شیاف سیکلوژست و دوفاستون روزی 2تا . به نظرتون آسپرین برام خطری نداره ؟؟؟
خیلی طولانی شد ببخشید :oops: ممنونم از جوابتون .

Avaa91 نوشته شده:کارشناس عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه .من امروز هفته ششم رو تموم می کنم ولی اصلاً حالت تهوع ندارم :!: فقط سینه هام خیلی حساس شدم طوری که شبها خیلی اذیت میشم . تکرر ادرار و خواب آلودگی هم دارم هنوز برای سونو نرفتم . سه شنبه هفته دیگه وقت دکتر دارم . به نظر شما اون موقع صدای قلب جنین شنیده میشه ؟
سلام
بله انشالله . 7 هفته انتظار دیدن ضربان قلب را داریم
كارشناس مامايي فيروز

Avaa91 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من دیروز برای سونو پیش دکتر رفتم چون دوشب پیش یه لک خیلی کمرنگ (کرم رنگ) دیده بودم. با احتساب اولین روز از آخرین پریودم ( 17 مهرماه) باید 6 هفته و 3 روز باشم ولی دکتر 5 هفته رو تشخیص داد و گفت چون من آی یو آی کردم ( 29 و30 مهر) به خاطر همین سن حاملگی پایین تره :!: :!: ساک حاملگیم 11 میلیمتر بود ، من توی سایت دیدم که 7 هفتگی سایز ساک به این اندازه می رسه :!: حالا دکترم گفت دو هفته دیگه برای شنیدن صدای قلب برم .
من 14 کیلو اضافه وزن دارم و دیروز هم فشارم روی 12 بود گاهی وقتها هم تپش قلب دارم که دکتر بهم آ اس آ 80 داد و شیاف سیکلوژست و دوفاستون روزی 2تا . به نظرتون آسپرین برام خطری نداره ؟؟؟
خیلی طولانی شد ببخشید :oops: ممنونم از جوابتون .
سلام
در 5 هفتگی قطر ساک 20 میلی متر و در 7 هفتگی که انتظار دیدن ضربان قلب را داریم 25 میلی متر است.
آسپرین انتخاب برخی متخصین است و برخی دیگر اصلا ٌدر بارداری تجویزش نمی کنند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان