آی یو آی

سلام به همه بچه های سایت و کارشناس های عزیز. من 29 و 30 مهر آی یو آی کردم (2روز پشت سرهم) قرص دوفاستون و استرومارین هم میخورم . الان 7 روزه که گذشته و من به جز کمی درد سینه هیچ علائمی ندارم . خواهش می کنم اگه کسی اینجوری بوده و باردار شده بیاد و بهم بگه ....

Re: آی یو آی

.فکر کنم بارداری.خواهر منم قبل از اینکه اصلا بفهمه بارداره درد سینه داشت.
آخرین ويرايش توسط 1 on رعنا, ويرايش شده در 0.
حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود.
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود.
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه.
گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود.

توی اینترنت سرچ کن ببین عوارض این قرصها چیه.شاید عوارض این قرصها باشه.
حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود.
خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود.
ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه.
گردنت را میشکست آنجا اگر عباس بود.

Avaa91 نوشته شده:سلام به همه بچه های سایت و کارشناس های عزیز. من 29 و 30 مهر آی یو آی کردم (2روز پشت سرهم) قرص دوفاستون و استرومارین هم میخورم . الان 7 روزه که گذشته و من به جز کمی درد سینه هیچ علائمی ندارم . خواهش می کنم اگه کسی اینجوری بوده و باردار شده بیاد و بهم بگه ....
سلام
دوست عزیزم
آزمایشتون تاریخش چه روزی ست؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام به همگی من امروز 27 سیکلمه سینه هام خیلی درد میکنه (استرومارین و دوفاستون) می خورم 15 آبان وقت آزمایشمه خیلی زود خسته می شم وشبها ساعت 8 می خوابم. ماه قبل که دوفاستون می خوردم 25 سیکل پریود شدم . میترسم برم آزمایش بدم .

کارشناس عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه .من امروز هفته ششم رو تموم می کنم ولی اصلاً حالت تهوع ندارم :!: فقط سینه هام خیلی حساس شدم طوری که شبها خیلی اذیت میشم . تکرر ادرار و خواب آلودگی هم دارم هنوز برای سونو نرفتم . سه شنبه هفته دیگه وقت دکتر دارم . به نظر شما اون موقع صدای قلب جنین شنیده میشه ؟

آوا جان سلام. نداشتن حالت تهوع اصلا غیرطبیعی نیست. خیلیا مثل من 9 ماه بارداری رو بدون حتی لحظه ای حالت تهوع به سلامتی سپری میکنن!!! بعضیا از نداشتن حالت تهوع نگرانن درصورتی که باید خداروشکر کرد چون حالت اذیت کننده ای ست. انشاالله صدای قلب نینی هم توی 7 هفتگی شنیده میشه
انشاالله کل این دوران رو به سلامتی طی کنی عزیزم...
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان