مصرف قرص ضد بارداري و لكه بيني

#1
باسلام من 27 سالمه و سابقه ي بيماري تالاسمي مينور دارم سه ساله كه ازدواج كردم و در طول اين مدت قرص ضد بارداري مصرف ميكنم طبق روال عادي پري يودي بايد 5 دي باشه ولي با اين كه از بسته ي قرص ضد بارداري من 4 عدد ديگر باقي مونده امروز لكه بيني و خون آبه ديدم كه باعث نگرانيم شد قرص ها رو به طور مرتب هر شب استفاده ميكنم و تا الان مشكل اختلال قاعدگي نداشتم لطفا راهنمايي بفرمائين علت اين لكه بيني چيه ممنون.


#2
اگر سيكل منظم داريد و قرصها رو منظم مصرف كرده ايد جاي نگراني نيست. ممكن است يك به هم ريزش هومروني چنين حالتي را به وجود آورده باشد اما اگر پريودتون 2-3 روز تاخير افتاد حتماً پيگيري كنيد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: مصرف قرص ضد بارداري و لكه بيني

#3
سلام و خسته نباشید من یک دوره قرص تری فازیک مصرف کردم و بعد از تموم شدن 4 روز بعد خونریزی شروع شد . الان سوالاتم اینه:
الان باید قرص رو اولین روز مصرف کنم؟ یا یک هفته بعد از قطع (3روز دیگه)؟؟؟؟
اگه بخوام این ماه بیشتر از 21 روز طول بکشه (بدلیل مسافرت) مثلا بشه 30 روز باید کدوم رنگ رو مصرف کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان