تقویت تخمک

می خواستم بدونم چه داروی قطر اندومترو افزایش میده ؟
و ایا داروی گیاهی برای تقویت تخمک وجود داره؟ من تا حالا 3 تا سقط قبل از 2 ماه داشتم . فعلا منتظر جواب ازمایش کاریوتیپ هستم اما دکتر گفت احتمالا تخمک ضعیف باشه که این اتفاق میفته حالا خواستم ببینم برای تقویت تخمک چه کار باید کردممنون می شم جوابمو بدید.

سلام ستاره جون
من هم مثل شما سه تا سقط داشتم که یکیش در هفته 8 بود و دومی و سومی در هفته 4.راه طولانی برای درمان رفتم در حال حاضر مرکز رویان میرم .من شنیدم که گرمی جات برای تقویت تخمک خوبه باعث رشد تخمک میشه.من دارویی که برای ضخامت آندومتر مصرف کردم قرص استرادیول بود که نوع خارجی اش میگن بهتره.سوالی اگه داشتید در خدمتم. :wink:

ممنون عزیزم، شما علت سقطها رو فهمیدید؟ چه آزمایشهایی انجام دادید، و چرا رویان مگه راه دیگه ای برای درمان نبود؟ ممنون میشم جوابمو بدید. خیلی نگرانم . دکتر می گه ممکنه علت بالا نرفتن پروژسترون باشه . من هر سه بار در هفته 4 بود . انشااله خدا به زودی زود به هردو مون نی نی های سالم و صالح بده.

سلام ستاره جون
منم به خاطر سقط ها در شهر خودمان هم آزمایش کاریوتایپ دادم هم آزمایش هورمونی که همه چی خوب بود پیش دکتری که تخصص در نازایی داشت گفت عکس رنگی بگیر و متوجه شد که دیواره رحم دارم و این باعث سقط میشه عمل کرد ولی یک سالی که پیشش بودم اصلا باردار نشدم که بمونه یا نمونه .2 بار هم پیشش آی یو آی کردم که متاسفانه از عفونت شدید زخم دهانه رحم گرفته بودم متوجه نشد.
من هم دیگه خسته شدم تصمیم گرفتم برم تهران مرکز رویان اونجا بعد از کلی آزمایش بهم گفتن که کم کاری تیرویید دارم و کم خونی ناشی از فقر آهن که باید دارو مصرف کنم.
به خاطر سقط مکررم گفتن احتمالا مشکل کروموزمی هست باید آی وی اف کنی و قبل از انتقال جنین روشون آزمایش انجام بدیم که متوجه شدند از 8 تا جنین 7 تاش ناقص بود فقط یکیش سالم بود اون رو انتقال دادن ولی نگرفت حالا 2 ماه دیگه دوباره میرم برای آی وی اف.
ببخشید خسته ات کردم.

سلام غزل جون ، یعنی با کاریوتیپ مشکل کروموزومی مشخص نشده بود ؟ نگران نباش عزیزم انشااله دفعه دیگه حتما نتیجه میگیری . منتظر خبرای خوبت هستم . دعات می کنم تو هم منو دعا کن. منو از خودت بی خبر نذار . راستی چند سالته چند وقته ازدواج کردی ؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان