سوال

سلام کارشناس عزیزم خسته نباشید ایشاا.. همیشه سلامت وسربلند باشید الهی آمین

برای پایین اومدن وزنم از آب کرفس چای سبز عزق زیره و کرفس مصرف میکنم آیا ممکنه بعدبرای بارداری مشکل ساز باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از سه دوره مصرف قرص ld تخمک گذاری امکان داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا میگن چای سبز در دوران بارداری و شیردهی مصرف نشه؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم این سه سوال منو پاسخ بدید التماس دعا :wink: :wink:

ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام رز جون.
میگن بعضی از افراد بعداز یه دوره سه ماه ال دی یه جهش تخمکگذاری دارن واحتمال دوقلوزایی هم بالا میره و درعین حال برعکسشموجود داره انشاالله شما جزو گروه اول باشی و بزودی خبر مامان شدنتو تو سایت ببینم.
خوردن کرفس وچای سبز و زیره بمقدار زیاد ضرر داره ونه درحدی که ما بطور معمول میخوریم.
امیدوارم تا حدودی بهت کمک کرده باشم عزیزم.
الهی مرا به حال خود رها مکن یا حی یا قیوم...........

سحرجان سمیه جان ممنونم :wink: :wink: :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Re: سوال

rozroz64 نوشته شده:سلام کارشناس عزیزم خسته نباشید ایشاا.. همیشه سلامت وسربلند باشید الهی آمین

برای پایین اومدن وزنم از آب کرفس چای سبز عزق زیره و کرفس مصرف میکنم آیا ممکنه بعدبرای بارداری مشکل ساز باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از سه دوره مصرف قرص ld تخمک گذاری امکان داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا میگن چای سبز در دوران بارداری و شیردهی مصرف نشه؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم این سه سوال منو پاسخ بدید التماس دعا :wink: :wink:

سلام رز عزیزم
ممنونم از دعای خیر شما
اینطور که گفته می شود چای سبز نیز جاوی کافئین است و کافئین بالای آن در بارداری ممنوع است.و نیز از طریق شیر مادر هم به نوزاد منتقل می شود
ولی کلاً می توانید مصرف هر 3 رو داشته باشید تا زمانی که شک به بارداری کردید آنها را قطع کنید.(نظر درمانگر بالینی ارجحیت دارد)
برگشت تخمک گذاری بعد از LD هم ممکن است از سیکل بعد تا 6 ماه بعد طول بکشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام. کسی که فقط با خوردن قرص دیان پریود میشه و 3 ماهه که قرص نخورده و پریود نشده ممکنه با پیشاب حامله بشه؟ بدون دخول.... البته قرص اورژانسی خورده و یک هفته بعدش پریود شده ولی یک روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته

nrtr نوشته شده:سلام. کسی که فقط با خوردن قرص دیان پریود میشه و 3 ماهه که قرص نخورده و پریود نشده ممکنه با پیشاب حامله بشه؟ بدون دخول.... البته قرص اورژانسی خورده و یک هفته بعدش پریود شده ولی یک روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته
سلام
بله احتمالش هست
اما اگر پریود عادی شده الان .که دیگر مشکلی نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام
بله احتمالش هست
اما اگر پریود عادی شده الان .که دیگر مشکلی نیست[/quote]
بخاطر اینکه یه هفته قبل قرص اورژانسی خورده پریود شده..ولی 3 روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته... بازم امکان بارداری هست؟?!

بخاطر اینکه یه هفته قبل قرص اورژانسی خورده پریود شده..ولی 3 روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته... بازم امکان بارداری هست؟?![/quote]

جواااب بدید لطفاااااا

تفاوت سنو با تاریخ پریود

سلام خسته نباشید من اخرین پریودم 16 ابان 97 بوده و بر این اساس الان باید در هفته 8 باشم ولی طبق سنو 5 هفته اعلام شد و سنوی بعدی رو دو هفته بعد نوشتن تاریخ پریودیامم نامنظم بخاطر تنبلی تخمدانی ک دارم حالا میخواستم بدونم بنظرتون این بارداری ب سقط ختم.میشه یا روال طبیعیشو طی میکنه ممنون میشم جواب بدید

سلام من 23سالمه متاهلم یک سال اقدام به بارداری کردم ولی نتیجه نگرفتم امروز رفتم سونوگرافی ابعاد رحمم 87*35 میلیمتر وضخامت اندومتر 6میلیمتر.تصویر تعدادی فولیکول پریفرال به قطر تقریبی 3_2میلیمتر دیده میشودو تخمدانها نمای سونوگرافیک خفیف pco دارند.همه اعداد نرمال؟؟بااین شرایط میشه باردار بشم؟؟لطفا زود پاسخ بدین خیلی نگرانم ممنون
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان