ترشحات غیر عادی

با سلام خدمت کارشناس محترم ، من عضو جدید سایت هستم و ممنون میشوم که من را راهنمائی کنید. ۲۹ سال سن دارم و ۴ سال هست که ازدواج کرده ام. سیکل ماهیانه من معمولا ۳۵ روز هست و ۵ ماهه پیش نزد پزشک زنان چک اپ شدم و آزمایش پاپ اسمیر دادم. همه چی خوب بود و کیستی هم مشاهده نشد .این ماه،بعد از انکه روز ۹ کاملا پاک شدم . نزدیکی حائ بدون پیشگیری داشتم. آخرین تاریخ نزدیکی روز۱۹ سیکلم بود. اما از روز۲۱ ترشحات قهوه ای داشتم. بعد از گذشت ۴ روز ، امروز ، ترشحات قهوه ای همراه با ترشحات خونی شده هست ونگرانم کرده است. لطفآ من رو راهنمائی کنید که دلیل این ترشحات چیست؟

بهارعزیز. تست بارداری من فعلا منفی بوده. هر چند که میدونم آزمایش بارداری رو زود انجام داده ام. به هر حال سوال من هم همین هست که دلیله این ترشحات غیر عادی چه میتواند باشد. و امیدوارم کارشناسان این website من رو راهنمای کنند.

نارسی جون روز 21سیکل نباید روز لانه گزینی باشه معمولا درلانه گزینی نباید لکه بینی بیشتر از 3 روز شود شاید دچار اختلال هورمونی شده اید لانه گزینی 12 روز بعد از اخرین اقدام موفق است

ناجی عزیز ممنونم از پاسخت. احتمالا دچاره تغیرات هورمونی شدم .از دیروز دیگه کاملا پریود شدم. پریود زودهنگام! ولی تفاوتی که با پریود حائ همشیگی دارم این هست که سمت چپ زیر شکمم درد میکنه. دردش خیلی نیست. ولی بهر حال درد میکنه. نمیدونم جای نگرانی هست یا نه ؟

Re: ترشحات غیر عادی

narcissus نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم ، من عضو جدید سایت هستم و ممنون میشوم که من را راهنمائی کنید. ۲۹ سال سن دارم و ۴ سال هست که ازدواج کرده ام. سیکل ماهیانه من معمولا ۳۵ روز هست و ۵ ماهه پیش نزد پزشک زنان چک اپ شدم و آزمایش پاپ اسمیر دادم. همه چی خوب بود و کیستی هم مشاهده نشد .این ماه،بعد از انکه روز ۹ کاملا پاک شدم . نزدیکی حائ بدون پیشگیری داشتم. آخرین تاریخ نزدیکی روز۱۹ سیکلم بود. اما از روز۲۱ ترشحات قهوه ای داشتم. بعد از گذشت ۴ روز ، امروز ، ترشحات قهوه ای همراه با ترشحات خونی شده هست ونگرانم کرده است. لطفآ من رو راهنمائی کنید که دلیل این ترشحات چیست؟
سلام
دوست عزیزم اگر این لکه بینی مابین سیکل باشد چندین احتمال دارد: با مربوط به تخمک گذاری ست(برخی ها دچار لکه بینی اندکی می شوند) یا احتمال دارد که این سیکل شما کوتاهتر است و تخمک گذاری هم زودتر رخ داده است و به احتمال کمی این لک بینی مربوط به لانه گزینی باشد.
یا هیچکدام از اینها و مربوط به یک عدم تعادل هورمونی باشد که در این سیکلتان رخ داده.
اگر در سیکل بعد این لک بینی رخ ندهد و پریود همین سیکلتان هم نرمال باشد و تمام، نیازی به علت یابی و پیگیری نیست.
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیزم، ممنونم از پاسختون. پریود حائ من معمولا همراه با ۶ روز خونریزی است ولی اینبار ,این پریود زود هنگام , بعد از 2 روز و نیم خونریزی و یک روز هم ترشحات قهوه ای تمام شد. ولی درد زیره شکم در یک طرف. اندکی تنگی نفس و ضعف همچنان باقی است.

آیا احتمال بارداری هست؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان