رزی جونم من مدروکسی خوردم 1ماه پریود شدم ولی بعدش خوب شدم دکترم گفت که اینا خونابست من الان متفورمین میخورم حسابی پریودمو منظم کرده :mrgreen:

وخدایی که در این نزدیکی است ........

خداروشکر صفیه جان دکتر جدید من بهم متفورمین نداد قبلا مصرف میکردم حالا ببینم چی میشه عزیزم توکل بخدا :wink:
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام-من یک ساله اقدام کردم واسه بارداری-اما نتیجه نگرفتم-سونوگرافی دادم-دکترم میگه پلی کیستک دارم تو جواب سونوگرافی هم نوشته دارای فولیکواهای ریز محیطی هستم-دکتر میگه اول باید کیست برطرف بشه تا بتونم باردار بشم-این ماه به مدت سه روز خیلی شکم درد داشتم-به طوری که رحمم هم درد میکرد-امروز بهترم- نمیدونم از چی بوده-فعلا از نوعد پریودم نگذشته باید 22 آبان پریود بشم-خیلی نگرانم-اطرافیان هم گیر دادن بچه بیار-سه ساله که ازدواج کردم
تمام نرگس های دنیاهم که یکجا جمع شوند... هیچ نرگسی بوی یوسف نمیدهد...!اللهم عجل لولیک الفرج

nazaninroghaye نوشته شده:سلام-من یک ساله اقدام کردم واسه بارداری-اما نتیجه نگرفتم-سونوگرافی دادم-دکترم میگه پلی کیستک دارم تو جواب سونوگرافی هم نوشته دارای فولیکواهای ریز محیطی هستم-دکتر میگه اول باید کیست برطرف بشه تا بتونم باردار بشم-این ماه به مدت سه روز خیلی شکم درد داشتم-به طوری که رحمم هم درد میکرد-امروز بهترم- نمیدونم از چی بوده-فعلا از نوعد پریودم نگذشته باید 22 آبان پریود بشم-خیلی نگرانم-اطرافیان هم گیر دادن بچه بیار-سه ساله که ازدواج کردم

سلام
در درمان تخمدان پلی کیستیک، هدف درمان برطرف شدن کیستها نیست؛ بلکه درمان عوارضی نیست و درواقع درمان تنبلی تخمدان است نه خود کیستها لزوماً! درمان بی نظمی درمان عدم تعادل هورمونها و درمان اقدام نا موفق برای بارداری.
كارشناس مامايي فيروز

نگران نباشید بیماری عجیبی نیست. بلکه بسیار رایج است و راه مقابله با آن هم مشخص.
اگر سیکل بی نظم داریدابتدا با دارو تنظیم می شودو اگر اقدام ناموفق دارید و به علت عدم تخمک گذاری ست، محرک تخمک گذاری تجویز می شود.
فقط تحت نظر متخصص خوبی باشید
كارشناس مامايي فيروز

سلام-من قرص مدروکسی رو که میخوردم خیلی اذیتم میکرد-مثل دردهای پریودی داشتم-حتی رحم و مثانم هم درد میکرد-به دکترم گفتم گفت قطعش کن اما دو روز بعد پریود میشی-امروز دومین روزه اما فعلا خبری نیست :?:
تمام نرگس های دنیاهم که یکجا جمع شوند... هیچ نرگسی بوی یوسف نمیدهد...!اللهم عجل لولیک الفرج

عزیز منم هنوز وقت پریودم نیست-باید22پریود بشم-اما دکترم میگفت دیگه نمیدونم چی بشه
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 71 مهمان